Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Vymenene kotuce a oblozenie
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=9254
Stránka 1 z 1

Autor:  macco10 [ 25.2.08, 14:52 ]
Předmět příspěvku:  Vymenene kotuce a oblozenie

ahojte. v servise mi vymenili kotuce a brzdove dosticky na felicii. pri dlhsiej jazde mi zacne nieco piskat/hucat pri rychlosti 60km/h a viac. ale len ked mam volant v jednej polohe, akonahle trosku vytocim, alebo sliapnem na brzdovy pedal, tak to prestane, ale ked ho pustim tak zase zacne. neviete mi poradit cim to moze byt?
dakujem.

Autor:  michalkatka [ 25.2.08, 15:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vymenene kotuce a oblozenie

macco10 píše:
ahojte. v servise mi vymenili kotuce a brzdove dosticky na felicii. pri dlhsiej jazde mi zacne nieco piskat/hucat pri rychlosti 60km/h a viac. ale len ked mam volant v jednej polohe, akonahle trosku vytocim, alebo sliapnem na brzdovy pedal, tak to prestane, ale ked ho pustim tak zase zacne. neviete mi poradit cim to moze byt?
dakujem.


nevhodná kombinácia materiálov, ale pomôže trocha obrúsiť na dostičkách hrany čo dosadajú na vonkajšiu a vnútornú časť kotúča...

Autor:  macco10 [ 25.2.08, 15:53 ]
Předmět příspěvku: 

samo to asi neprestane ked sa trosku same zbrusia brzdenim?

Autor:  michalkatka [ 25.2.08, 15:58 ]
Předmět příspěvku: 

macco10 píše:
samo to asi neprestane ked sa trosku same zbrusia brzdenim?


ako kedy, niekedy postačí jedno prudké zabrzdenie keď ti nejaký pako vyletí s vedľajšej...

Autor:  Kristensen [ 25.2.08, 18:52 ]
Předmět příspěvku: 

To je trochu divný to nemusí být jen matrošem, záleží jak byl mechanik spolehlivej, klidně se ti mohl vykašlat na přidřenej čep, nebo pístek. Kola se nehřejou?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/