Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Maska Felicie
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=10886
Stránka 1 z 3

Autor:  Radinooo [ 12.5.08, 17:52 ]
Předmět příspěvku:  Maska Felicie

Ahoj.Můžete mi poradit jestli se dá nějak dopasovat z nové felisie Mřížka ventilátoru do st.typu?Děkuji

Autor:  Kaliban123 [ 12.5.08, 18:03 ]
Předmět příspěvku: 

Těžko starý typ drží maska normálka mezi světlama, ale nový typ tam ta mřížka drží na kapotě možná by to šlo ale nebude to levná záležítost

Autor:  gokralik [ 12.5.08, 18:09 ]
Předmět příspěvku: 

Všechno jde...stačí mít po ruce kladivo, flexu, svářečku...

Autor:  fatal [ 12.5.08, 18:15 ]
Předmět příspěvku: 

Pokud máš na mysli mřížku chladiče nové a staré "tváře", tak nelze. Kapota je jiná.

Autor:  gokralik [ 12.5.08, 18:23 ]
Předmět příspěvku: 

fatal píše:
Pokud máš na mysli mřížku chladiče nové a staré "tváře", tak nelze. Kapota je jiná.


Teď se tak dívám Fatale, že ses tady na forum založil v den mých narozenin....


No a pokud chceš opravdu měnit tu tvář, tak si kup novou přední kapotu, světla, mřížku a určitě i "brýle" držák chladiče či jak se to zove.

Autor:  fatal [ 12.5.08, 18:48 ]
Předmět příspěvku: 

gokralik píše:
Teď se tak dívám Fatale...


Zvolil jsem rafinované datum, ale tys byl holt rychlejší. :)

V jiné diskusi se probírala legalita takové změny a montáž "nové tváře" na starou Felicii prý není legální. Takže bych to nedoporučoval.

Autor:  Kaliban123 [ 12.5.08, 20:03 ]
Předmět příspěvku: 

Ty jo a v čem to není legální to je jako kdybys nemohl legálně dát na škodovku jinou masku vždyť to jinak v zásadě zůstává stejné

Autor:  gokralik [ 12.5.08, 20:32 ]
Předmět příspěvku: 

Kaliban123 píše:
Ty jo a v čem to není legální to je jako kdybys nemohl legálně dát na škodovku jinou masku vždyť to jinak v zásadě zůstává stejné


Asi kvůli světlometům...jinak nevím co jiného by mohlo vadit. To máš asi tak, jako na Fáčku nesmíš měnit motory 136 za 135 i když je to jedno a to samé.

Autor:  fatal [ 12.5.08, 20:53 ]
Předmět příspěvku: 

http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=9756

Autor:  slovacek.milos [ 13.5.08, 07:42 ]
Předmět příspěvku: 

kapota,čílko,nárazník,světla,lišty,zámek a je to u nás na STK tě vyhodí jen když díly nejsou homologované /lidovka úprava tuzink/, prostě co je vidět jsou nekopmprmisní miloš

Autor:  hany [ 13.5.08, 12:05 ]
Předmět příspěvku: 

osobně si myslím, že stará maska je povedenější a na feldu se hodí líp 8)

Autor:  gokralik [ 13.5.08, 13:05 ]
Předmět příspěvku: 

hany píše:
osobně si myslím, že stará maska je povedenější a na feldu se hodí líp 8)


Taky se mi víc líbí ta stará...je taková "milejší a usměvavější" než ta chladná nová...tu tam dávali asi jen aby byl designový přechod na Octavii.

Autor:  Kachnis [ 13.5.08, 13:33 ]
Předmět příspěvku: 

gokralik píše:
hany píše:
osobně si myslím, že stará maska je povedenější a na feldu se hodí líp 8)


Taky se mi víc líbí ta stará...je taková "milejší a usměvavější" než ta chladná nová...tu tam dávali asi jen aby byl designový přechod na Octavii.


museli to na necem natrenovat...zajimalo by me, jak casto se o to clovek jebne do hlavy kdyz ma kapotu otevrenou...nemyslim me, ja tam nedosahnu, ale treba ty vyssi :-)

Autor:  fatal [ 13.5.08, 13:36 ]
Předmět příspěvku: 

kachnis píše:
museli to na necem natrenovat...zajimalo by me, jak casto se o to clovek jebne do hlavy kdyz ma kapotu otevrenou...nemyslim me, ja tam nedosahnu, ale treba ty vyssi :-)


Mám takové tušení, že novou tvář dostala Felicie až po vypuštění Oktávky, takže trénování to podle mě nebylo. :roll:
A hlavou se do toho vyšší člověk jebne hned jak zapomene na předchozí jebnutí... :wink:

Autor:  Vít [ 13.5.08, 13:38 ]
Předmět příspěvku: 

dojem máš správný, octavie od 96, felice nová tvář od 98

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/