| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Maska Felicie https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=10886 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Radinooo [ 12.5.08, 17:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Maska Felicie |
Ahoj.Můžete mi poradit jestli se dá nějak dopasovat z nové felisie Mřížka ventilátoru do st.typu?Děkuji |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 12.5.08, 18:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Těžko starý typ drží maska normálka mezi světlama, ale nový typ tam ta mřížka drží na kapotě možná by to šlo ale nebude to levná záležítost |
|
| Autor: | gokralik [ 12.5.08, 18:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Všechno jde...stačí mít po ruce kladivo, flexu, svářečku... |
|
| Autor: | fatal [ 12.5.08, 18:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud máš na mysli mřížku chladiče nové a staré "tváře", tak nelze. Kapota je jiná. |
|
| Autor: | gokralik [ 12.5.08, 18:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fatal píše: Pokud máš na mysli mřížku chladiče nové a staré "tváře", tak nelze. Kapota je jiná. Teď se tak dívám Fatale, že ses tady na forum založil v den mých narozenin.... No a pokud chceš opravdu měnit tu tvář, tak si kup novou přední kapotu, světla, mřížku a určitě i "brýle" držák chladiče či jak se to zove. |
|
| Autor: | fatal [ 12.5.08, 18:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
gokralik píše: Teď se tak dívám Fatale... Zvolil jsem rafinované datum, ale tys byl holt rychlejší. V jiné diskusi se probírala legalita takové změny a montáž "nové tváře" na starou Felicii prý není legální. Takže bych to nedoporučoval. |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 12.5.08, 20:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ty jo a v čem to není legální to je jako kdybys nemohl legálně dát na škodovku jinou masku vždyť to jinak v zásadě zůstává stejné |
|
| Autor: | gokralik [ 12.5.08, 20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kaliban123 píše: Ty jo a v čem to není legální to je jako kdybys nemohl legálně dát na škodovku jinou masku vždyť to jinak v zásadě zůstává stejné Asi kvůli světlometům...jinak nevím co jiného by mohlo vadit. To máš asi tak, jako na Fáčku nesmíš měnit motory 136 za 135 i když je to jedno a to samé. |
|
| Autor: | fatal [ 12.5.08, 20:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=9756 |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 13.5.08, 07:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kapota,čílko,nárazník,světla,lišty,zámek a je to u nás na STK tě vyhodí jen když díly nejsou homologované /lidovka úprava tuzink/, prostě co je vidět jsou nekopmprmisní miloš |
|
| Autor: | hany [ 13.5.08, 12:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
osobně si myslím, že stará maska je povedenější a na feldu se hodí líp |
|
| Autor: | gokralik [ 13.5.08, 13:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
hany píše: osobně si myslím, že stará maska je povedenější a na feldu se hodí líp Taky se mi víc líbí ta stará...je taková "milejší a usměvavější" než ta chladná nová...tu tam dávali asi jen aby byl designový přechod na Octavii. |
|
| Autor: | Kachnis [ 13.5.08, 13:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
gokralik píše: hany píše: osobně si myslím, že stará maska je povedenější a na feldu se hodí líp Taky se mi víc líbí ta stará...je taková "milejší a usměvavější" než ta chladná nová...tu tam dávali asi jen aby byl designový přechod na Octavii. museli to na necem natrenovat...zajimalo by me, jak casto se o to clovek jebne do hlavy kdyz ma kapotu otevrenou...nemyslim me, ja tam nedosahnu, ale treba ty vyssi |
|
| Autor: | fatal [ 13.5.08, 13:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kachnis píše: museli to na necem natrenovat...zajimalo by me, jak casto se o to clovek jebne do hlavy kdyz ma kapotu otevrenou...nemyslim me, ja tam nedosahnu, ale treba ty vyssi Mám takové tušení, že novou tvář dostala Felicie až po vypuštění Oktávky, takže trénování to podle mě nebylo. A hlavou se do toho vyšší člověk jebne hned jak zapomene na předchozí jebnutí... |
|
| Autor: | Vít [ 13.5.08, 13:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
dojem máš správný, octavie od 96, felice nová tvář od 98 |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|