| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Jak promazat mech.stahování oken Š120 https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=10921 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | cames [ 14.5.08, 09:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Jak promazat mech.stahování oken Š120 |
Zdravím všechny Chtěl bych promazat mechanizmus stahování oken u 120tky, ale nevím kam to kápnout, se sundáním čalounění problém nemám ale jak dál... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 14.5.08, 09:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nejlepší je ho vyndat a navat vazelínou a olejem...v autě je ta trubička jakoby rozpůlená takže kapat z druhé strany jakoby od od kliky...od vnějšku auta no...projed ti to prstama a uvidis... Já se asi musim stavit |
|
| Autor: | paradio [ 14.5.08, 16:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mám to zrovna na stole, pokud to chceš opravdu promazat, musí ven. Není k tomu přístup..Jde to demontovat bez vyndání okna. musíš si ho ve dveřích zapřít aby nespadlo. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|