Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Jak promazat mech.stahování oken Š120
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=10921
Stránka 1 z 1

Autor:  cames [ 14.5.08, 09:45 ]
Předmět příspěvku:  Jak promazat mech.stahování oken Š120

Zdravím všechny

Chtěl bych promazat mechanizmus stahování oken u 120tky, ale nevím kam to kápnout, se sundáním čalounění problém nemám ale jak dál...

Autor:  Martin 007 [ 14.5.08, 09:48 ]
Předmět příspěvku: 

Nejlepší je ho vyndat a navat vazelínou a olejem...v autě je ta trubička jakoby rozpůlená takže kapat z druhé strany jakoby od od kliky...od vnějšku auta no...projed ti to prstama a uvidis...

Já se asi musim stavit 8) 8) 8) Co dneska ?

Autor:  paradio [ 14.5.08, 16:04 ]
Předmět příspěvku: 

mám to zrovna na stole, pokud to chceš opravdu promazat, musí ven. Není k tomu přístup..Jde to demontovat bez vyndání okna. musíš si ho ve dveřích zapřít aby nespadlo.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/