Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

[b]Tlumič zkrs kastli/Favo r. 1990[/b]
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=12926
Stránka 1 z 1

Autor:  czenda [ 10.9.08, 01:14 ]
Předmět příspěvku:  [b]Tlumič zkrs kastli/Favo r. 1990[/b]

Leze mi zadní tlumič zkrs kastli do kufru drží už jen na 1/4 :!: :!: :!: Poradí někdo, kdo už má zkošenosti??fotky budou...

Autor:  michalkatka [ 10.9.08, 01:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: [b]Tlumič zkrs kastli/Favo r. 1990[/b]

je to na predku, alebo v zadu :?:
predpokladám že v zadu
jazdiť s tým je pomerne nebezpečné, ale keď si si toho vedomý a v zadu nikoho a nič nevozíš ešte sa s tým dá pojazdiť, ale radšej by si to mal spraviť, alebo radšej dať auto zošrotovať, keď sú zadné šálky prehnité zvyšok kasne nebude na tom lepšie a auto je do premávky nebezpečné...

Autor:  slovacek.milos [ 10.9.08, 07:00 ]
Předmět příspěvku: 

někoho s CO2 a vyvařit je tu i pýr fotek tušm medůza to dělal miloš

Autor:  Jonny [ 10.9.08, 13:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: [b]Tlumič zkrs kastli/Favo r. 1990[/b]

czenda píše:
Leze mi zadní tlumič zkrs kastli do kufru drží už jen na 1/4 :!: :!: :!: Poradí někdo, kdo už má zkošenosti??fotky budou...
neni to zlozite vyvarit , pokial to este drzi , nejazdi , obrez to na zdravy plech ( ak tam este daky bude ) nadvar nove plechy , osetri z jednej , z druhej strany , a jazdi dalej ... my sme to robili na firemnom fave a uz to 5 rokov drzi...

Autor:  ventYl [ 10.9.08, 18:33 ]
Předmět příspěvku: 

ak to tam neprehnilo od toho, ze tam niekto kazdodenne chodil kvapkat vodu, tak si v prvom rade zober srubovak, stiahni zo zadneho tlmica dole koberec a srubovakom podobkaj po plechu, tak ani nie slabo, ani nie moc odzhora od tlmica (zas nie tak, ze ti ten tlmic vyleti) az dole po podlahu a rataj, kolko krat ti prejde srubovak skrz. ak viac, ako 3x, tak to rovno odnes do srotu.

Autor:  gokralik [ 10.9.08, 18:45 ]
Předmět příspěvku: 

Pokud je zbytek auta jakž takž zdravý, tak oprav...je to jen trocha námahy a auto ti bude jezdit dalších pár let.

Autor:  deekay [ 10.9.08, 19:07 ]
Předmět příspěvku: 

gokralik píše:
Pokud je zbytek auta jakž takž zdravý, tak oprav...je to jen trocha námahy a auto ti bude jezdit dalších pár let.

tie fava ktorym prelieta tlmic cez kufor nebyvaju prave "udrziavane".... hrdzavenie uchytov tlmica je viac ako veku vysledok dlhodobeho pretazovania

Autor:  czenda [ 11.9.08, 11:04 ]
Předmět příspěvku: 

...už to mám zaplátovaný CO2,to mi dřív zrezne všechno okolo než ten svár.) :wink:

Autor:  varok [ 11.9.08, 11:37 ]
Předmět příspěvku: 

No pokud vím, tak je právě dost velká námaha sehnat favorita, kterému to u těch zadních tlumičů nerezne. Každý druhý to má alespoň jemně chycené. Asi to měli ve Škodovce nějak špatně udělané.

Autor:  party_boy [ 11.9.08, 12:57 ]
Předmět příspěvku: 

Není to námaha, kámoš takový fáčko prodává :wink:

Autor:  varok [ 21.9.08, 13:41 ]
Předmět příspěvku: 

To je ale jen hoooodně málo takových. Buď auta, které stojí skoro pořád v garáži a jezdí se s nimi hodně málo, nebo auta, které majitélé skoro každý den leští a udržují. Kdo má ale v dnešní době čas, že?

Autor:  Vít [ 21.9.08, 17:21 ]
Předmět příspěvku: 

Celý problém je v nekvalitně provedené práci v AZNP. Jedná se vlastně o klasický problém, plechy jsou přes sebe, mezi nima není nic, co by chránilo plech před korozí a jsou mizerně utěsněné takže tam nateče voda (v zimě slaná). No a pak žere a žere. Přední blatníky jsou to samé.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/