Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

kapota fabia
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=13053
Stránka 1 z 1

Autor:  mirec7 [ 16.9.08, 23:15 ]
Předmět příspěvku:  kapota fabia

ako otvorim prednu kapotu na skode fabia ak sa mi rostrhlo lanko a pri potiahnuti sa kaputa neotvori dakujem za radu

Autor:  Jiri [ 16.9.08, 23:30 ]
Předmět příspěvku: 

tak to tak na zvedak...a zespodu..ted nevim jestli fabie ma spodni kryt...jestli jo tak musis sundat...taky zalezi co ma sza motor...co tam vsechno je vepredu

Autor:  slovacek.milos [ 17.9.08, 07:16 ]
Předmět příspěvku: 

třeba ti to vyletělo jen z té kliky na sloupku, se tam podívej uvidíš lanko s bovdenem a potáhneš kleštěma miloš

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/