| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| kapota fabia https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=13053 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | mirec7 [ 16.9.08, 23:15 ] |
| Předmět příspěvku: | kapota fabia |
ako otvorim prednu kapotu na skode fabia ak sa mi rostrhlo lanko a pri potiahnuti sa kaputa neotvori dakujem za radu |
|
| Autor: | Jiri [ 16.9.08, 23:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak to tak na zvedak...a zespodu..ted nevim jestli fabie ma spodni kryt...jestli jo tak musis sundat...taky zalezi co ma sza motor...co tam vsechno je vepredu |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 17.9.08, 07:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
třeba ti to vyletělo jen z té kliky na sloupku, se tam podívej uvidíš lanko s bovdenem a potáhneš kleštěma miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|