Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Dveře řidiče (Garde)
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=13251
Stránka 1 z 1

Autor:  Davulus [ 29.9.08, 13:29 ]
Předmět příspěvku:  Dveře řidiče (Garde)

Potřebuju poradit čím nejlíp utěsnit dveře u svého garde.Jsou mírně "spadlé"dolů pač jsou dlouhé a minulý majitel se o ně asi opíral..u pantů jsou ok ale směrem k zámku mají spád dolů(mírný)...když jedu rychleji tak jimi profukuje a navíc to nejhorší :cry: když prší tak mi do auta nateče :evil: jaké těsnění tam dat,nebo jak opravit ?

Autor:  gokralik [ 29.9.08, 13:36 ]
Předmět příspěvku: 

Pod ten spodní pant se dávají podložky. Tloušťku budeš muset vyřešit podle toho, jak moc jsou upadlé. Ale jestli tam teče a fouká, chtělo by to nové těsnění. Zajdi do mototechny, je to na metry, takže strhni staré a změř.

Autor:  Davulus [ 29.9.08, 14:13 ]
Předmět příspěvku: 

okej koupím vyměním vypodložím :P dík

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/