| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Dveře řidiče (Garde) https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=13251 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Davulus [ 29.9.08, 13:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Dveře řidiče (Garde) |
Potřebuju poradit čím nejlíp utěsnit dveře u svého garde.Jsou mírně "spadlé"dolů pač jsou dlouhé a minulý majitel se o ně asi opíral..u pantů jsou ok ale směrem k zámku mají spád dolů(mírný)...když jedu rychleji tak jimi profukuje a navíc to nejhorší |
|
| Autor: | gokralik [ 29.9.08, 13:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pod ten spodní pant se dávají podložky. Tloušťku budeš muset vyřešit podle toho, jak moc jsou upadlé. Ale jestli tam teče a fouká, chtělo by to nové těsnění. Zajdi do mototechny, je to na metry, takže strhni staré a změř. |
|
| Autor: | Davulus [ 29.9.08, 14:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
okej koupím vyměním vypodložím |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|