| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Zváranie https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=15075 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | salomen [ 16.1.09, 14:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Zváranie |
Prečo je lepšie zvárať auto CO2kou ako el. oblúkom?Nejaké odborné vysvetlenie.Díkes. |
|
| Autor: | salomen [ 16.1.09, 14:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ešte máte niekto skúsenosť zo zinkovým sprejom na aute? |
|
| Autor: | Ondras83 [ 16.1.09, 18:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no protože elektrikou to propálíš a když nepropálíš, tak polepíš...cočkem to krásně provaříš a přitom nenaděláš díry...a hlavně neohřejvá tolik materiálu kolem, takže ten plech pak není vyhřátej |
|
| Autor: | varok [ 16.1.09, 20:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Elektrika prostě neumí udržet oblouk při malém proudu, který je potřeba pro tak tenké plechy. Možná některé invertory, to nevím. COčko je prostě na tenké plechy. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 18.1.09, 15:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kámoš má zas nějaké udělátko připojené na svářečku a že to ten plech nějak ohřívá asi obloukem a pak tam strká dátek a tak vaří plech jak se k němu dostanu na návštěvu podívám se co to je miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|