Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Zváranie
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=15075
Stránka 1 z 1

Autor:  salomen [ 16.1.09, 14:54 ]
Předmět příspěvku:  Zváranie

Prečo je lepšie zvárať auto CO2kou ako el. oblúkom?Nejaké odborné vysvetlenie.Díkes.

Autor:  salomen [ 16.1.09, 14:55 ]
Předmět příspěvku: 

ešte máte niekto skúsenosť zo zinkovým sprejom na aute?

Autor:  Ondras83 [ 16.1.09, 18:55 ]
Předmět příspěvku: 

no protože elektrikou to propálíš a když nepropálíš, tak polepíš...cočkem to krásně provaříš a přitom nenaděláš díry...a hlavně neohřejvá tolik materiálu kolem, takže ten plech pak není vyhřátej :wink:

Autor:  varok [ 16.1.09, 20:58 ]
Předmět příspěvku: 

Elektrika prostě neumí udržet oblouk při malém proudu, který je potřeba pro tak tenké plechy. Možná některé invertory, to nevím. COčko je prostě na tenké plechy.

Autor:  slovacek.milos [ 18.1.09, 15:55 ]
Předmět příspěvku: 

kámoš má zas nějaké udělátko připojené na svářečku a že to ten plech nějak ohřívá asi obloukem a pak tam strká dátek a tak vaří plech

jak se k němu dostanu na návštěvu podívám se co to je miloš

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/