| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| vzdalenost na uzovce https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=15304 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kachnis [ 29.1.09, 10:05 ] |
| Předmět příspěvku: | vzdalenost na uzovce |
Prosim nekoho s cistorevnou uzovkou,aby od hrany lemu spustil svislici dolu k zemi a zmeril mi vzdalenost mezi svislici a koncem poloosy.. dekuju moc,doufam,ze sem to podal srozumitelne... |
|
| Autor: | MOLSO [ 29.1.09, 10:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ide ti o nastavenie zbiehavosti / suososti ? a mas an tom origo nevyvarane lemy ? |
|
| Autor: | fatal [ 29.1.09, 12:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nemáš lepší a přesnější z Andrta vyčíst vzdálenosti od kontrolních bodů na kastli? |
|
| Autor: | Kachnis [ 29.1.09, 12:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nechci sbihabost ale zjistit jestli mam originalni lemy |
|
| Autor: | venda [ 29.1.09, 14:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To poznáš pouhým pohledem, akorát je dobrý mít vedle porovnávací kousek, rozdíl je viditelný. Emkový, hlavně vzadu zřetelně víc vystupují. Škoda, že moje bývalá, která měla jednu stranu užovkovou a druhou emkovou už je v pánu. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|