Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

vzdalenost na uzovce
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=15304
Stránka 1 z 1

Autor:  Kachnis [ 29.1.09, 10:05 ]
Předmět příspěvku:  vzdalenost na uzovce

Prosim nekoho s cistorevnou uzovkou,aby od hrany lemu spustil svislici dolu k zemi a zmeril mi vzdalenost mezi svislici a koncem poloosy.. dekuju moc,doufam,ze sem to podal srozumitelne...

Autor:  MOLSO [ 29.1.09, 10:50 ]
Předmět příspěvku: 

ide ti o nastavenie zbiehavosti / suososti ? a mas an tom origo nevyvarane lemy ? :shock:

Autor:  fatal [ 29.1.09, 12:20 ]
Předmět příspěvku: 

Nemáš lepší a přesnější z Andrta vyčíst vzdálenosti od kontrolních bodů na kastli?

Autor:  Kachnis [ 29.1.09, 12:52 ]
Předmět příspěvku: 

nechci sbihabost ale zjistit jestli mam originalni lemy :-) protoze zadnej svar neni videt a mam pocit ze cipisek ma meneny cely blatniky az ke strese a ty se uz delaj jenom jedny :-( a podle pepci to zmerit nemuzu :( ten ma sice origo lemy,ale Mkovou napravu..

Autor:  venda [ 29.1.09, 14:30 ]
Předmět příspěvku: 

To poznáš pouhým pohledem, akorát je dobrý mít vedle porovnávací kousek, rozdíl je viditelný. Emkový, hlavně vzadu zřetelně víc vystupují. Škoda, že moje bývalá, která měla jednu stranu užovkovou a druhou emkovou už je v pánu.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/