| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| čím sundat sprejovou barvu z auta https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=19437 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Hiro [ 20.10.09, 16:57 ] |
| Předmět příspěvku: | čím sundat sprejovou barvu z auta |
ahojte chlapi, mám problém nějaká osoba budu radši říkat mi postříkala auto stříbrným sprejem,celou zadní kapotu a přední kapotu + zadní dveře spolujezdce..koupil jsem toluen a jde to dolů, ale chcu se zeptat udělá toluen něco s lakem?? |
|
| Autor: | CROWACK [ 20.10.09, 16:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
copak s lakem, ale s mozkem, dotycnou osobu chytit, ukrizovat a lyncovat...to je svet totok... zkus si to nekde kde to neni videt, nemelo by to s lakem delat nic, ale bacha na plasty... |
|
| Autor: | Kachnis [ 20.10.09, 17:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no zalezi co to je za typ spreje a jakej mas lak...pokud nejaka stribrenka, tak ta jde dolu dobre cisticem na motory a ten na laku nic neprovede, alespon ne na nitrolaku, co mam zkusenost.. |
|
| Autor: | Hiro [ 20.10.09, 17:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nevím co to je za sprej,nějaký stříbrný a jde to trošku i stěpat nehtem.akorát se ta čistěná plocha trošku více leskne řekněme |
|
| Autor: | chemer [ 20.10.09, 17:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Fotku nemáš? Já zkoušel toulenem sundat čmáranec fixem a když jsem se do toho opřel, začalo to v tom místě trochu matnět, tak jsem to s tím toulenem radši zasekl. |
|
| Autor: | Hiro [ 20.10.09, 18:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mám dodám i postříkné i už vyčištěné |
|
| Autor: | Majlanky [ 20.10.09, 18:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Obecne si myslim, ze toluen laku neuskodi. Ale muzes to vzit nejakou pastou na obnoveni laku. Treba TEMPO to umi ale jelikoz to je v prvr rade brusna pasta tak neco jinaciho... |
|
| Autor: | ppavel [ 20.10.09, 18:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mě nějaká svině kdysi na mojí první 105ku v zimě natříkala hákovej kříž na dveře, ale štěstí bylo že v noci sněžilo takže to bylo mokrý a otřel jsem to hadrem a zbytek jsem dostal dolu Tempem...... řeknu vám, ten se mi dostat do rukou tak by dopadnul špatně a já bych si sěl sednout |
|
| Autor: | VeTeV [ 20.10.09, 19:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ppavel píše: .... tak by dopadnul špatně a já bych si sěl sednout a nebo by jsi dostal pres drzku ty |
|
| Autor: | Nepér [ 20.10.09, 19:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
TEMPO! Práve proto, že je to brusná pasta, ty stříkaný barvy to docela bere, jen si trochu mákneš. |
|
| Autor: | Hiro [ 20.10.09, 19:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
takhle jsem dopadl |
|
| Autor: | Hiro [ 20.10.09, 19:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
už je pozdě na TEMPO |
|
| Autor: | Nepér [ 20.10.09, 19:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak benzin, či líh a pak tempo. |
|
| Autor: | Hiro [ 20.10.09, 19:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a takhle po toluenu PS: sry za to nahození do mega velkého formátu, vím že mnoho z vás nadává že jim to načítá pomalu |
|
| Autor: | Hiro [ 20.10.09, 20:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
opraveny i předchozí formáty fotek |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|