| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Boční ochranné lišty dveří (problém s nalepením) https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=21664 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Vitezslav [ 24.3.10, 19:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Boční ochranné lišty dveří (problém s nalepením) |
Mám problém.Potřeboval bych poradit s nalepením bočních lišt.Sundaval jsem lišty z pravého boku kvůli stříkání po nehodě.Koupil jsem nové lišty a nalepil je,ale oni nechtějí moc držet a kraje se odlepují.Samozřejmě vše bylo řádně odmaštěné.V zimě za to zatékala voda,ta pak zmrzla a odlepilo se to.Zkoušel jsem mezi dávat oboustrannou lepící pásku,ale to vypadá hrozně.Lišta nelícuje s karoserií.Můžete mi poradit,čím se to dá nalepit? Díky za radu. |
|
| Autor: | varok [ 24.3.10, 20:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Záleží jakou oboustranou pásku? Já nevím přesně, jak je řešena lišta u fábky, ale oboustranou páskou by to mohlo jít. Ty pásky jsou: Jako izolepa ale lepí z obou stran Asi 1mm tlustá jakoby jemná guma(tou by to mohlo jít) Potom různě tlusté s takovou pěnou, něco jako jemný molitan Je jich prostě hodně druhů. Dokonce jsou i speciální pásky na lepení ozdobných lišt a nápisů na auta |
|
| Autor: | Vitezslav [ 24.3.10, 20:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tou něco jako molitan jsem to dělal.Nedrží a navíc jak je tlustá,tak to vypadá hrozně.Ale ta ,,jemná guma"mně zaujala,jestli je tenká,bylo by to lepší.Kde se dá koupit? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 24.3.10, 20:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nic ti držet nebude, odmastit a origo lišty ty drží, a pak jedině černé lepidlo na čelní skla do drží ale musíš se stím trošku naučit dělat jě to pěkny sajrajt a pokud to dělá poprve budeš jak prasátko, napapleš, pomocník podrží přelepí karosářskou páskou a za dvě hodinky OK a pak je uý neurveš tuba stojí 2OO-300 musíš ji koupit u oknaře jinak je mnohdy tak tvrdá že ji ani nevytlašíš miloš |
|
| Autor: | Vitezslav [ 24.3.10, 20:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já jsem dával originál lišty a ty právě nechtějí držet.Jinak s tím lepidlem,jde to pak dolů bez laku? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 24.3.10, 20:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ne |
|
| Autor: | Vitezslav [ 24.3.10, 20:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Super |
|
| Autor: | Jim [ 24.3.10, 21:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
taky jsem lepil tmelem na skla, a bez problemů |
|
| Autor: | Jarda S. [ 24.3.10, 21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nevidim důvod k sundavání tak je to asi jedno |
|
| Autor: | Josef.Radocha [ 24.3.10, 22:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
odmasti a napatlej tam chemapren... drží to jak cip |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 24.3.10, 22:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no nevím ty chemopreny a slunko do toho, kdyby muj cyp držel na chemopren tak mi stará zdrhně za druhym bo bych cypa už neměl |
|
| Autor: | Jim [ 25.3.10, 08:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyp=hornický učeň na ostravsku použivano ve spojitosti jak cyp-mnoho asi nechápu souvislost |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 25.3.10, 09:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jim píše: cyp=hornický učeň na ostravsku použivano ve spojitosti jak cyp-mnoho asi nechápu souvislost si dej do souvislosti to učení pořád se musíš učit jinak riskuješ ža stará najde učenlivějšího |
|
| Autor: | Tzer [ 29.6.10, 10:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a skusaly ste uz obojstranu pasku od firmy 3M??? ja ju pouzivam a nemam s nou problem vycistis odmastnis nalepis a drzi maju rozne sirky a hrubky takze si vyberies |
|
| Autor: | varok [ 29.6.10, 14:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já myslel třeba z OBI. Mají plno různých druhů a některé drží jak čert. Jak jsem psal výše, takové ty jakoby oboustranné izolepy jsou na ho**o. Jednou jsem kamarádovi lepil na fábku ten zadní znak. někdo mu ho ulomil. Tak koupil nový a já pásku. Bylo tam napsané přímo na znaky a různé lišty na autech. Bylo toho asi metr a stála něco okolo 200,-kč. Je to taková jemná guma asi 1-1,5mm tlustá a široká asi 2cm. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|