Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Chlapci nevíte někdo jak je to s tím bajonetem?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=21994
Stránka 1 z 1

Autor:  Ferda [ 15.4.10, 22:15 ]
Předmět příspěvku:  Chlapci nevíte někdo jak je to s tím bajonetem?

Sundavat nebo ne? Policajt mi řekl že tam je napsáno : pokud není využíván tak sundat ! Ale co znamená slovo
,,využíván" to nevěděl. Jestli občas nebo co. Kdyby tam bylo pokud není zapojen přívěs tak to beru. Nechce se mi to sundavat už jednou do mě vlítla baba a zaplať pánbů že jsem ho tam měl. Trochu zmáčkla nárazník ale jinak koule vše chytla. Nevím kde se dá ten předpis najít. Zatím Ď!

Autor:  Ondras83 [ 15.4.10, 22:19 ]
Předmět příspěvku: 

má se sundávat, jak potřebuješ nářadí, můžeš kouli nechávat

Autor:  Jonny [ 15.4.10, 22:22 ]
Předmět příspěvku: 

proste - ides tahat prives - nahodis tazne . privezies prives na miesto ( a uz ho nejdes zobrat ) tazne hodis do kufra a ides dalej . U kamosoj fabky bol podobny problem , tak ho privarili a uz neni rozoberacie a moze ho mat stale :D

Autor:  Jarda S. [ 16.4.10, 06:19 ]
Předmět příspěvku: 

pokud potřebuješ víc než 2 kusy nářadí tak pokud netáhneš vozík tak má bejt dole :wink: proto sem tátovi řek t veme pevnou stejně by jí nesundaval a navíc byla levnější

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/