Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

těsnění dveří
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=22901
Stránka 1 z 1

Autor:  lubomirz [ 26.6.10, 20:48 ]
Předmět příspěvku:  těsnění dveří

Zdravím chlapy,renovuju svou škodu 105L a mám trochu problém s těsněním na dveřích(stou sametkou)Je popraskané,zduřelé.Dá se ještě tohle těsnění sehnat,popř.náhrady?Díky moc za rady.

Autor:  john simple [ 26.6.10, 21:09 ]
Předmět příspěvku: 

loni se to jeste dalo koupit, ale je to problem dobre nazohybat do tech rohu.
pak to tam dobre netesni.
spise najit nejake zachovale na srotaku

Autor:  lubomirz [ 27.6.10, 00:11 ]
Předmět příspěvku: 

Ještě mě tak napadlo co zkusit těsnění z favorita,nepasovalo by tam?

Autor:  LiMaK [ 27.6.10, 09:47 ]
Předmět příspěvku: 

favorit ne, ale sametka z felicie, ze zadnich dveri.
musi se trochu zkratit, neb je v kuse i s tesnenim zadniho trojuhelniku, ale potom pasuje na 105/120 jako kdyby na to byla vyrobena

Autor:  john simple [ 27.6.10, 10:02 ]
Předmět příspěvku: 

aha, ty sháníš těsnění na dveře, ne na rám, tak to pardon

Autor:  lubomirz [ 27.6.10, 12:00 ]
Předmět příspěvku: 

Jasně potřebuju právě to těsnění kolem skla ve dveřích.Díky za info zkusím se poohlédnout po té feldě at se škodověnka začíná renovovat :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/