| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| těsnění dveří https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=22901 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | lubomirz [ 26.6.10, 20:48 ] |
| Předmět příspěvku: | těsnění dveří |
Zdravím chlapy,renovuju svou škodu 105L a mám trochu problém s těsněním na dveřích(stou sametkou)Je popraskané,zduřelé.Dá se ještě tohle těsnění sehnat,popř.náhrady?Díky moc za rady. |
|
| Autor: | john simple [ 26.6.10, 21:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
loni se to jeste dalo koupit, ale je to problem dobre nazohybat do tech rohu. pak to tam dobre netesni. spise najit nejake zachovale na srotaku |
|
| Autor: | lubomirz [ 27.6.10, 00:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ještě mě tak napadlo co zkusit těsnění z favorita,nepasovalo by tam? |
|
| Autor: | LiMaK [ 27.6.10, 09:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
favorit ne, ale sametka z felicie, ze zadnich dveri. musi se trochu zkratit, neb je v kuse i s tesnenim zadniho trojuhelniku, ale potom pasuje na 105/120 jako kdyby na to byla vyrobena |
|
| Autor: | john simple [ 27.6.10, 10:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
aha, ty sháníš těsnění na dveře, ne na rám, tak to pardon |
|
| Autor: | lubomirz [ 27.6.10, 12:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jasně potřebuju právě to těsnění kolem skla ve dveřích.Díky za info zkusím se poohlédnout po té feldě at se škodověnka začíná renovovat |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|