| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Tlumené duté slabé rány v přední části vozu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=5204 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | luforman [ 13.6.07, 18:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Tlumené duté slabé rány v přední části vozu |
Zdravím! Vlastním Formana r. v. 94. Při jízdě na hrbolatější silnici se v přední části vozu, jakoby v palubce u dveří na obou stranách vozu ozývají takové tlumené duté slabé rány, takové ťukavé duté zvuky. Nemohu na to přijít čím to je a jak tyto zvuky odstranit. Pakliže by jste už s tímto měl někdo nějakou zkušenost a nebo jste tento problém již řešil,byl bych vám vděčný za radu, jak těmto zvukům zabránit? Předem dík a zdarec, Luf |
|
| Autor: | Drak [ 13.6.07, 19:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Silentbloky spodního ramene, s největší pravděpodobností. |
|
| Autor: | luforman [ 13.6.07, 21:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dik za info. Pokud to jsou opravdu Silentbloky spodního ramene, jak je náročná jejich výměna?nevíš zda se dá udělat doma, myslím tím např v garáži s běžně dostupným nářadím? |
|
| Autor: | Drak [ 13.6.07, 21:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je na to zapotřebí přístup zespoda, někdy je třeba nahřát šrouby a u těch novějších zůstává na rameni trubka z toho starýho silentbloku a tu je radost sundávat, na autě jedině zespodu flexou, nebo nahřát a sundat. Jinak vyndat celý rameno ven a ve svěráku to pobouchat a pohrát si s tím. Jestli s to nikdy nedělal, doporučuju se do toho nepouštět sám. |
|
| Autor: | patrik-hp [ 15.6.07, 17:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zalomcuj dveřma,jestli nemají vůli....Takový čep pantů dveří cca za 5 Kč dokáže i nemožné |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|