| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Tapec střechy https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=5836 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Šemik [ 4.8.07, 15:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Tapec střechy |
Tak se dostávám k řešení Rapidova problému s tapecem střechy - vzadu u horního kraje zadního okna mi odstává tapecíruňk střechy Původní majitel ho pro mě z neznámých příčin trochu přiřízl nožem Jak ho tam přichytit? Na pohled je to celkem fuj... Není uřízlý moc, jen maličko. Dík |
|
| Autor: | cyz [ 4.8.07, 15:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tapec střechy |
Šemik píše: Tak se dostávám k řešení Rapidova problému s tapecem střechy - vzadu u horního kraje zadního okna mi odstává tapecíruňk střechy Původní majitel ho pro mě z neznámých příčin trochu přiřízl nožem Jak ho tam přichytit? Na pohled je to celkem fuj... Není uřízlý moc, jen maličko. Dík Já jsem to na stopětce přilepil ke stropu Chemoprénem a docela to drží ale celý ten tapec se zkroutil a udělaly se na něm fleky takže to vypadá dost blbě a nedoporučuju to. Možná se tu najde nějaký čalouník a poradí ti, kdyby ne tak na tebe budu myslet a zeptám se kámoše ten to umí, dělal si na škodárně celé čalounení celé sám a vůbec není poznat že by to dělal amatér tak možná poradí |
|
| Autor: | Šemik [ 4.8.07, 15:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dík |
|
| Autor: | DRYVER [ 4.8.07, 19:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevim jak je to v rapidu ale kdyz sem na jednom favorite prehazoval kastlu tak sem to taky lepil chemoprenem (teda jen tam kde to bylo pod tema gumama a drzi vpohode. Ale kdyz to das primo tam kde to bude na ocich tak to mozna vazne zezloutne. |
|
| Autor: | Martin [ 4.8.07, 21:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
My jsme to na Červenou taky lepily chemoprénem a drží v pohodě. Je to ale schované pod gumou, tak nevím jestli to žloutne. |
|
| Autor: | Kristensen [ 4.8.07, 22:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud se dostane chemopren na stropovici tak to nechá úpo sobě jasnou stopu nevim jestli zrovna přímo žlutou ale nějaká taková divná vyblitá barva tam zůstane takže nejlépe mazat jen ty plochy co jsou pod gumama a buď hned bouchat gumy nebo seber doma mámě nebo manželce kolíčky a pochytej to kolíčkama. Nevim jaký máte zkušenosti s natahováním, já vyzkoušel všechny varianty (ze předu ze zadu z prostřed) a výsledek byl vždy stejný a hlavně hodně uspokojivý. Pro rejpaly: myslím tím natahování stropovice, nic jinýho |
|
| Autor: | Šemik [ 17.9.07, 19:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak sem to dneska přilepil (po 1 a 1/2 měsíci, celkem rychlost ne Nějaká stopa tam po něm je, ale vzhledem k celkovému vzhledu tapecu je mi to uplně jedno Takže dik za rady a nechť to drží |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|