Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=7314
Stránka 1 z 1

Autor:  deekay [ 3.11.07, 13:50 ]
Předmět příspěvku:  Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove

su ci nie?

Autor:  spartra [ 3.11.07, 14:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove

deekay píše:
su ci nie?


stahovací mechanizmy nejsou zámené, musí se měnit i se skly :roll:

Autor:  michalkatka [ 3.11.07, 15:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove

spartra píše:
deekay píše:
su ci nie?


stahovací mechanizmy nejsou zámené, musí se měnit i se skly :roll:


jj presne tak mám to všetko komplet....

Autor:  deekay [ 3.11.07, 16:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove

spartra píše:
deekay píše:
su ci nie?


stahovací mechanizmy nejsou zámené, musí se měnit i se skly :roll:


myslel som aj so sklami, ide mi len o to ci, su uchytene na rovnakych miestach?

Autor:  spartra [ 3.11.07, 16:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove

deekay píše:
spartra píše:
deekay píše:
su ci nie?


stahovací mechanizmy nejsou zámené, musí se měnit i se skly :roll:


myslel som aj so sklami, ide mi len o to ci, su uchytene na rovnakych miestach?


ve dveřích ne musej se vrtat díry, jestli chceš měnit i erný interier sežen si novější dvěře kde je vše udělaný a plug a play :lol:

Autor:  deekay [ 3.11.07, 18:12 ]
Předmět příspěvku: 

to mas pravdu ale uz mam stare dvere s prehodenym tapecom tak uz je to jedno :D
keby ma to napadlo pred striekanim....

Autor:  spartra [ 3.11.07, 18:49 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
to mas pravdu ale uz mam stare dvere s prehodenym tapecom tak uz je to jedno :D
keby ma to napadlo pred striekanim....


no tak kdybych to věděl tak se na to vyseru taky ale jedněch dvěří jsem byl ušetřen byli to ty novější :lol: :roll:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/