| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=7314 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | deekay [ 3.11.07, 13:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove |
su ci nie? |
|
| Autor: | spartra [ 3.11.07, 14:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove |
deekay píše: su ci nie? stahovací mechanizmy nejsou zámené, musí se měnit i se skly |
|
| Autor: | michalkatka [ 3.11.07, 15:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove |
spartra píše: deekay píše: su ci nie? stahovací mechanizmy nejsou zámené, musí se měnit i se skly jj presne tak mám to všetko komplet.... |
|
| Autor: | deekay [ 3.11.07, 16:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove |
spartra píše: deekay píše: su ci nie? stahovací mechanizmy nejsou zámené, musí se měnit i se skly myslel som aj so sklami, ide mi len o to ci, su uchytene na rovnakych miestach? |
|
| Autor: | spartra [ 3.11.07, 16:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sú zámenné sťahovače okien Favo: stare->nove |
deekay píše: spartra píše: deekay píše: su ci nie? stahovací mechanizmy nejsou zámené, musí se měnit i se skly myslel som aj so sklami, ide mi len o to ci, su uchytene na rovnakych miestach? ve dveřích ne musej se vrtat díry, jestli chceš měnit i erný interier sežen si novější dvěře kde je vše udělaný a plug a play |
|
| Autor: | deekay [ 3.11.07, 18:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to mas pravdu ale uz mam stare dvere s prehodenym tapecom tak uz je to jedno :D keby ma to napadlo pred striekanim.... |
|
| Autor: | spartra [ 3.11.07, 18:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: to mas pravdu ale uz mam stare dvere s prehodenym tapecom tak uz je to jedno keby ma to napadlo pred striekanim.... no tak kdybych to věděl tak se na to vyseru taky ale jedněch dvěří jsem byl ušetřen byli to ty novější |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|