| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Matice, na kterejch drzi blatnik, jak se davaj dovnitr ? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=9432 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Dr Meduza [ 4.3.08, 23:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Matice, na kterejch drzi blatnik, jak se davaj dovnitr ? |
Hoj resim tu takovej problem Pri vymene blatniku me nektery matice, co sou u dveri zapadly dovnitr (urezly na nich ty pacicky) Otazka je, mam novy matice, ale jak je tam dostanu ? |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 4.3.08, 23:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
styl ježek v kleci. Prostě je tam dáš nejdřív napůl tou maticí po ty pacičky pak to zakloníš ono se to ještě kousek posune a pak to zapadne nevím jak to líp napsat snad se najde někdo lepší já to prostě zkoušel dokud to nešlo a hle najednou to je hračka |
|
| Autor: | Viky [ 4.3.08, 23:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Matice, na kterejch drzi blatnik, jak se davaj dovnitr ? |
Dr Meduza píše: Hoj resim tu takovej problem Pri vymene blatniku me nektery matice, co sou u dveri zapadly dovnitr (urezly na nich ty pacicky) Otazka je, mam novy matice, ale jak je tam dostanu ? Nejak se tam davaly bokem, jako ze ji postavis a soupnes do diry a pak pootocis nebo posunes..... tak nejak. Delal sem to naposled v 99tym.... Nebylo to nijak slozity. |
|
| Autor: | Martin [ 5.3.08, 09:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Takový ty křidýlka nejsou přesně uprostřed, ale blíž k jedné straně, tak tou delší stranou to tam strčíš, zasuneš a ona tam zapadne. Potom jenom posuneš do strany, abys měl díru přesně uprostřed. |
|
| Autor: | Dr Meduza [ 5.3.08, 16:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no tam to pudu ozkouset, az prestane snezit btw sem koukal, ze me normalne zacina reznout blatnik na hranach, a to sou tam rok a je to prava Turecka kvalita, taky tam skoro vubec nepasujou, chtelo to hodne nasili to tam dostat |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|