Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Matice, na kterejch drzi blatnik, jak se davaj dovnitr ?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=9432
Stránka 1 z 1

Autor:  Dr Meduza [ 4.3.08, 23:27 ]
Předmět příspěvku:  Matice, na kterejch drzi blatnik, jak se davaj dovnitr ?

Hoj resim tu takovej problem :roll:
Pri vymene blatniku me nektery matice, co sou u dveri zapadly dovnitr (urezly na nich ty pacicky)
Otazka je, mam novy matice, ale jak je tam dostanu ?

Autor:  Kaliban123 [ 4.3.08, 23:56 ]
Předmět příspěvku: 

styl ježek v kleci. Prostě je tam dáš nejdřív napůl tou maticí po ty pacičky pak to zakloníš ono se to ještě kousek posune a pak to zapadne nevím jak to líp napsat snad se najde někdo lepší já to prostě zkoušel dokud to nešlo a hle najednou to je hračka

Autor:  Viky [ 4.3.08, 23:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Matice, na kterejch drzi blatnik, jak se davaj dovnitr ?

Dr Meduza píše:
Hoj resim tu takovej problem :roll:
Pri vymene blatniku me nektery matice, co sou u dveri zapadly dovnitr (urezly na nich ty pacicky)
Otazka je, mam novy matice, ale jak je tam dostanu ?


Nejak se tam davaly bokem, jako ze ji postavis a soupnes do diry a pak pootocis nebo posunes..... tak nejak. Delal sem to naposled v 99tym.... Nebylo to nijak slozity.

Autor:  Martin [ 5.3.08, 09:30 ]
Předmět příspěvku: 

Takový ty křidýlka nejsou přesně uprostřed, ale blíž k jedné straně, tak tou delší stranou to tam strčíš, zasuneš a ona tam zapadne. Potom jenom posuneš do strany, abys měl díru přesně uprostřed.

Autor:  Dr Meduza [ 5.3.08, 16:19 ]
Předmět příspěvku: 

no tam to pudu ozkouset, az prestane snezit :shock:
btw sem koukal, ze me normalne zacina reznout blatnik na hranach, a to sou tam rok a je to prava Turecka kvalita, taky tam skoro vubec nepasujou, chtelo to hodne nasili to tam dostat :lol:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/