|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
| Autor |
Zpráva |
|
jizíček
Registrován: 10.8.06, 22:50 Příspěvky: 926 Bydliště: Malé Březno,Most
|
ok... ale na ty pojistce c.2 to ocividne nebylo ... mno jde o to ze jsem nedavno menil motor, kabely od altiku a tak odpojoval kamos, tak mi asi omylem odpojil i toto.. mno a ja ted nevedel kam s tim ...
_________________ Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Škoda 742 Forever Team
|
| 1.11.07, 09:04 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
A ty máš jako zapojený ten drát do regulátoru a druhý konec máš volný? Jak je ten drát asi dlouhý?
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 1.11.07, 09:15 |
|
 |
|
jizíček
Registrován: 10.8.06, 22:50 Příspěvky: 926 Bydliště: Malé Březno,Most
|
Martin píše: A ty máš jako zapojený ten drát do regulátoru a druhý konec máš volný? Jak je ten drát asi dlouhý?
presne tak .... ma asi tak 30 cm
_________________ Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Škoda 742 Forever Team
|
| 1.11.07, 13:48 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
No tak ten druhý konec připoj na ten předřadný odpor na cívce, jak psal Šemik.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 1.11.07, 18:19 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|