Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

favorit el. okna
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=31778
Stránka 1 z 1

Autor:  Haluska_ML [ 20.5.13, 22:59 ]
Předmět příspěvku:  favorit el. okna

viem že sa totu rozoberalo ale nikde som sa nedopatral s akych aut od vyroby sedi elektricke stahovanie okien. teda kokretne existuje nejaky iny tip auta s el. oknamy ktore sedia bez upravy do favorita?
a s akych aut mam zhanať aby to bolo s mynimlanymi úpravami? teda minimalne upravy su podla mna tipu navrtanie diery do dveri, proste take jednoduche čo človek bežne doma zvaldne s minimom námahy a zakladaním vybavením...


mam v ponuke el. okna ktore už su namotovane na formane... ale na vodičovej strane je motorček odpaleny a majitel (elektrikar) tvrdi že to už nejde spraviť a ja som na vahani či to brať alebo nie... respektive da sa to potom nejak spraviť?
mylsim že tam bude nejake univerzalne stahovanie okien ale motovane do toho formana to bolo už davnejšie...

Autor:  CrazyMan [ 21.5.13, 20:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: favorit el. okna

možná jenom s felicie co měly elektriku ale to bych ti kecal

Autor:  Lamač [ 21.5.13, 21:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: favorit el. okna

Myslím,že niektoré staré alfy mali takmer také,čo šli dať do fava takmer bez úpravy.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/