| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Problikávající světla při jízdě škoda Felicia https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=31893 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | mmj [ 21.6.13, 10:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Problikávající světla při jízdě škoda Felicia |
Ahoj mám problém se světly na Felelicii při jízdě mi problikávají světla ale když stojí a třeba přidám plyn tak jsou v pořádku když dám jedničku a dám spojku do záběru a přidám plyn tak už začnou problikávat. jsem myslel že je to nejdříve špatným relé tak jsem vyměnil relé R7 – Spínací relé pro X-kontakt které pořád spíná jak blbé.... už mě pomalu nic nenapadá dík |
|
| Autor: | XXXWRCXXX [ 22.6.13, 11:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problikávající světla při jízdě škoda Felicia |
mne to robilo x relé,skús pozriet kable od poistkovej skrinky a spínačku |
|
| Autor: | Jarda S. [ 22.6.13, 11:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problikávající světla při jízdě škoda Felicia |
slabej drátek u startéru, pravděpodobně bude před uklepáním |
|
| Autor: | mmj [ 9.7.13, 18:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problikávající světla při jízdě škoda Felicia |
Tak nakonec to byl drátek od startéru |
|
| Autor: | g006 [ 12.7.13, 14:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problikávající světla při jízdě škoda Felicia |
Ahoj. Můj problém byl, že po ujetí cca 2 km začala problikávat kontrolka dobíjení a zhasínala světla + začalo cvakat relé R7. To je odlehčovací X relé, aby při startu nebral proud třeba ventilátor, světla...... Důvod: Opotřebované uhlíky v altíku. Výměna cca 1/2 hodinky a cena uhlíku 100. Projít ještě dráty ke startéru a u altíku, jestli není nějaký zoxidovaný neno uklepaný. Doufám že to někomu pomůže. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|