Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Problikávající světla při jízdě škoda Felicia
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=31893
Stránka 1 z 1

Autor:  mmj [ 21.6.13, 10:05 ]
Předmět příspěvku:  Problikávající světla při jízdě škoda Felicia

Ahoj mám problém se světly na Felelicii při jízdě mi problikávají světla ale když stojí a třeba přidám plyn tak jsou v pořádku když dám jedničku a dám spojku do záběru a přidám plyn tak už začnou problikávat. jsem myslel že je to nejdříve špatným relé tak jsem vyměnil relé R7 – Spínací relé pro X-kontakt které pořád spíná jak blbé.... už mě pomalu nic nenapadá dík

Autor:  XXXWRCXXX [ 22.6.13, 11:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Problikávající světla při jízdě škoda Felicia

mne to robilo x relé,skús pozriet kable od poistkovej skrinky a spínačku

Autor:  Jarda S. [ 22.6.13, 11:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: Problikávající světla při jízdě škoda Felicia

slabej drátek u startéru, pravděpodobně bude před uklepáním

Autor:  mmj [ 9.7.13, 18:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: Problikávající světla při jízdě škoda Felicia

Tak nakonec to byl drátek od startéru

Autor:  g006 [ 12.7.13, 14:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Problikávající světla při jízdě škoda Felicia

Ahoj.
Můj problém byl, že po ujetí cca 2 km začala problikávat kontrolka dobíjení a zhasínala světla + začalo cvakat relé R7. To je odlehčovací X relé, aby při startu nebral proud třeba ventilátor, světla......

Důvod:
Opotřebované uhlíky v altíku. Výměna cca 1/2 hodinky a cena uhlíku 100.
Projít ještě dráty ke startéru a u altíku, jestli není nějaký zoxidovaný neno uklepaný.

Doufám že to někomu pomůže. :D :D :D

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/