| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| ukazovatel hladiny paliva - favorit i https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=31957 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | ferri88 [ 9.7.13, 15:12 ] |
| Předmět příspěvku: | ukazovatel hladiny paliva - favorit i |
zdar, po vymene palivoveho cerpadla , ukazuje rucicka palivo o dost viac ako je realna hodnota. no zda sa mi ze plavakom to nebude. Aj ked odpojim konektor od cerpadla palimover neukazuje 0 ale je tesne nad cervenym pasmom. ako ten ukazovatel vlastne pracuje ? je to ohmmeter ? kedy ukazuje plnu a kedy prazdnu ? diky za kazdu odpoved |
|
| Autor: | 21lucas [ 9.7.13, 20:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ukazovatel hladiny paliva - favorit i |
350 > 50 nebo tak nejak je rozsah plna/prazdna, pokud predtim ukazoval dobre je problem v plovaku pokud ne tak rozeber a sesteluj rucicku pootocenim |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 9.7.13, 21:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ukazovatel hladiny paliva - favorit i |
[quote="ferri88"]zdar, no zda sa mi ze plavakom to nebude. udělej korekci ukazatele stačí palec a ukazováček na pravé ruce přeju příjemné sny |
|
| Autor: | ferri88 [ 10.7.13, 10:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ukazovatel hladiny paliva - favorit i |
Akoze rucicku na budiku na palubovke mam rukou ohnut aby ukazovala cca dobre ? |
|
| Autor: | Lamač [ 10.7.13, 11:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ukazovatel hladiny paliva - favorit i |
Nie,na plavaku.Ja to mam nastavené tak,aby rezerva ukazovala presne,tj aby svietila v červenom pásme.Pri plnej nádrži je ručička 1mm pod hornou hranou bieleho poľa. |
|
| Autor: | davidmica [ 24.9.14, 09:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ukazovatel hladiny paliva - favorit i |
Zdravim chlapi mam takovy problem vimenal som ziarovku na budikoch a neslo mi odmontovat tu rucicku ukazije stav paliva tak som povilil iba tie dva male srobky a troska som ohol ten krit kde su tie carky.no a akpsi som pohol tu rucicku a teras mi ukazuje viac paliva ako tam mam nevjete kde moze byt chyba dakujem za odpoved |
|
| Autor: | michalkatka [ 24.9.14, 11:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: ukazovatel hladiny paliva - favorit i |
žiarovka je je od zadu zacvaknutá medzi ostatnými na žiarovkami na kontrolky a osvetlenie prístrojovky, prístrojovku vôbec netreba rozoberať, stačí ju povytiahnuť, ani ju netreba odpájať s prístrojového štítu, tachometrové lanko si treba v motorovom priestore upraviť tak aby sa povytiahnuť dala, žiadna hodinárska robota to nieje ak ti nesvieti kontrolka rezervy najčastejšie je u karburátorového favorita chyba v plaváku, tam je na to kontakt, už BMM tomá riešené inak. pokiaľ si ukazovateľ rozoberal, a poohýhbal si ručičku alebo si ju nazad nasadil zle, treba ju dať tak ako bola... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|