Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

palec rozdělovače 5k ohmů VS 0K ohmů do Favorit 136 na LPG
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=32109
Stránka 1 z 1

Autor:  Fojttmutt [ 25.8.13, 09:18 ]
Předmět příspěvku:  palec rozdělovače 5k ohmů VS 0K ohmů do Favorit 136 na LPG

Zdravím,
jaký má význam tam mít ten či ten ? Podle mě, bez odporu musí to dávat vetší jiskru na svíčkách a naopak.
Je možné, že svíčky NGK jedou na LPG hůř v určitých otáčkách ? ( provozních ) na Brisk to jede fakt líp :)

Autor:  Lamač [ 25.8.13, 11:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: palec rozdělovače 5k ohmů VS 0K ohmů do Favorit 136 na L

Ten odpor je tam kvôli odrušeniu.

Autor:  slovacek.milos [ 25.8.13, 14:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: palec rozdělovače 5k ohmů VS 0K ohmů do Favorit 136 na L

hlavně si změř ještě kabely, odtrh O5.mm, očisti dokonale všechny kontakdy, a palec siklidn proetuje nebo tam dej hřebík :oops:

Autor:  MartinK72 [ 26.8.13, 04:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: palec rozdělovače 5k ohmů VS 0K ohmů do Favorit 136 na L

Patří tam palec s odporem, dej tam palec s odporem. Brisky jsou do těchto motorů většinou nejvhodnější, na zahraniční svíčky se vykašli. A odtrh má být 0,6mm pro LPG a 0,7mm pro čistě benzínový motor. 0,5mm se nastavovalo u dýchavičného kontaktního zapalování Š742.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/