| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| palec rozdělovače 5k ohmů VS 0K ohmů do Favorit 136 na LPG https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=32109 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Fojttmutt [ 25.8.13, 09:18 ] |
| Předmět příspěvku: | palec rozdělovače 5k ohmů VS 0K ohmů do Favorit 136 na LPG |
Zdravím, jaký má význam tam mít ten či ten ? Podle mě, bez odporu musí to dávat vetší jiskru na svíčkách a naopak. Je možné, že svíčky NGK jedou na LPG hůř v určitých otáčkách ? ( provozních ) na Brisk to jede fakt líp |
|
| Autor: | Lamač [ 25.8.13, 11:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: palec rozdělovače 5k ohmů VS 0K ohmů do Favorit 136 na L |
Ten odpor je tam kvôli odrušeniu. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 25.8.13, 14:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: palec rozdělovače 5k ohmů VS 0K ohmů do Favorit 136 na L |
hlavně si změř ještě kabely, odtrh O5.mm, očisti dokonale všechny kontakdy, a palec siklidn proetuje nebo tam dej hřebík |
|
| Autor: | MartinK72 [ 26.8.13, 04:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: palec rozdělovače 5k ohmů VS 0K ohmů do Favorit 136 na L |
Patří tam palec s odporem, dej tam palec s odporem. Brisky jsou do těchto motorů většinou nejvhodnější, na zahraniční svíčky se vykašli. A odtrh má být 0,6mm pro LPG a 0,7mm pro čistě benzínový motor. 0,5mm se nastavovalo u dýchavičného kontaktního zapalování Š742. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|