Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=32115
Stránka 1 z 1

Autor:  ppromi [ 26.8.13, 15:17 ]
Předmět příspěvku:  Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?

Zdravím,

mám Feldu s dodělávaným rádiem a původní anténa měla zřejmě KO zesilovač, tak jsem koupil novou. Tu starou jsem vyhodil vč. kabeláže a chtěl bych se zeptat, kudy kabeláž jde ve vozech, kde již anténa byla od výroby... Rád bych to měl když už jsem v tom tak, jak to má být :mrgreen: .

Díky za rady, tipy a třeba i nějaké fotky 8)

Autor:  CrazyMan [ 26.8.13, 15:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?

pravej A sloupek

Autor:  Jarda S. [ 26.8.13, 15:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?

já jí mam v levým

Autor:  CROWACK [ 26.8.13, 18:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?

všechny to mají v levým - nacpi do toho kanálu molitanový kostky, ať ti v tom ten kabel antény neklepe, origo to tam taky je.
BTW když jsi starou anténu i s kabeláží vytahoval, tak sis nevšiml kudy vede? Minimálně svěsit stropnici a odmašlit kryty sloupků jsi přece musel...

Autor:  varok [ 26.8.13, 18:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?

Na naší felině byla taky tahaná pravým předním sloupkem, pravou stranou střechy a k anténě dozadu.

Autor:  Jarda S. [ 26.8.13, 19:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?

CROWACK píše:
všechny to mají v levým -

všechny ne :wink: je to podle roku výroby

Autor:  varok [ 26.8.13, 21:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?

My máme r.v. 97 a byla po pravé straně.

Autor:  CROWACK [ 26.8.13, 21:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?

tak si představ, že mám taky 97, duben, GLXI a táhli ji vlevo... Magic 98 taky vlevo, sportline 2000 taky vlevo...jestli oni to ti soudruzi netáhli zrovna tak jak je napadlo...HF na mobil (s druhou anténou) žádný z těch aut nemělo...

Autor:  ppromi [ 26.8.13, 23:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?

Původně byla tažená neoriginálně... nějak se mi nepodařilo vyřešit jak ji přetáhnout před poslední záhyb, tak jsem si říkal, že to musí jít originální asi jinama. Jak je poslední záhyb - mezi prostorem nad zadníma dveřma a prostorem nad kufrem (snad je nějak jasné), tak se mi tam nepodařila protáhnout. Jedině, že bych kabel nechal volně a držel ho ten plast, co kryje tu část vzadu pod anténou (konec střechy)... :roll: .

Autor:  CROWACK [ 26.8.13, 23:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?

přesně tak to tam je udělaný :)

Autor:  ppromi [ 26.8.13, 23:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)?

Aha, takže to mám vést podél bočních dvěří v té dutině a na konci to mám vyvést pod ten krycí plast, čili v podstatě "navolno"?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/