| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=32115 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | ppromi [ 26.8.13, 15:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? |
Zdravím, mám Feldu s dodělávaným rádiem a původní anténa měla zřejmě KO zesilovač, tak jsem koupil novou. Tu starou jsem vyhodil vč. kabeláže a chtěl bych se zeptat, kudy kabeláž jde ve vozech, kde již anténa byla od výroby... Rád bych to měl když už jsem v tom tak, jak to má být Díky za rady, tipy a třeba i nějaké fotky |
|
| Autor: | CrazyMan [ 26.8.13, 15:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? |
pravej A sloupek |
|
| Autor: | Jarda S. [ 26.8.13, 15:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? |
já jí mam v levým |
|
| Autor: | CROWACK [ 26.8.13, 18:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? |
všechny to mají v levým - nacpi do toho kanálu molitanový kostky, ať ti v tom ten kabel antény neklepe, origo to tam taky je. BTW když jsi starou anténu i s kabeláží vytahoval, tak sis nevšiml kudy vede? Minimálně svěsit stropnici a odmašlit kryty sloupků jsi přece musel... |
|
| Autor: | varok [ 26.8.13, 18:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? |
Na naší felině byla taky tahaná pravým předním sloupkem, pravou stranou střechy a k anténě dozadu. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 26.8.13, 19:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? |
CROWACK píše: všechny to mají v levým - všechny ne |
|
| Autor: | varok [ 26.8.13, 21:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? |
My máme r.v. 97 a byla po pravé straně. |
|
| Autor: | CROWACK [ 26.8.13, 21:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? |
tak si představ, že mám taky 97, duben, GLXI a táhli ji vlevo... Magic 98 taky vlevo, sportline 2000 taky vlevo...jestli oni to ti soudruzi netáhli zrovna tak jak je napadlo...HF na mobil (s druhou anténou) žádný z těch aut nemělo... |
|
| Autor: | ppromi [ 26.8.13, 23:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? |
Původně byla tažená neoriginálně... nějak se mi nepodařilo vyřešit jak ji přetáhnout před poslední záhyb, tak jsem si říkal, že to musí jít originální asi jinama. Jak je poslední záhyb - mezi prostorem nad zadníma dveřma a prostorem nad kufrem (snad je nějak jasné), tak se mi tam nepodařila protáhnout. Jedině, že bych kabel nechal volně a držel ho ten plast, co kryje tu část vzadu pod anténou (konec střechy)... |
|
| Autor: | CROWACK [ 26.8.13, 23:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? |
přesně tak to tam je udělaný |
|
| Autor: | ppromi [ 26.8.13, 23:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia - natažení antény (kudy jde originálně)? |
Aha, takže to mám vést podél bočních dvěří v té dutině a na konci to mám vyvést pod ten krycí plast, čili v podstatě "navolno"? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|