| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| pojistky https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=32228 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Alda44 [ 28.9.13, 07:43 ] |
| Předmět příspěvku: | pojistky |
Zdavím,jelikož jsem "antitalent" na elektriku,tak bych potřeboval poradit.Nevímj estli to napíšu dobře,ale potřeboval bych změřit odběr z pojistek?Tady se o tom píše,že se má vytahovat jedna pojistka za druhou a má se to měřit multimetrem.Jen nevím kde mám ten multimetr připojit? |
|
| Autor: | CrazyMan [ 28.9.13, 09:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: pojistky |
mezi minusový kabel a baterku |
|
| Autor: | 21lucas [ 28.9.13, 11:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: pojistky |
a duvod toho znepokojeni ?? |
|
| Autor: | Alda44 [ 28.9.13, 19:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: pojistky |
nějak mi to žere baterku,tak zkouším na to přijít |
|
| Autor: | 21lucas [ 28.9.13, 19:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: pojistky |
vyhod autoradio to je beznej problem |
|
| Autor: | Alda44 [ 28.9.13, 19:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: pojistky |
radio už je pryč a kable jsem zaizoloval |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|