| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| divné chování blinkrů https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=32676 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | josef8178 [ 5.2.14, 22:41 ] |
| Předmět příspěvku: | divné chování blinkrů |
Potřeboval bych poradit. Když dávám blinkr na pravou stranu, tak mi ne vždy, současně s blinkrama něco cvaká v autě a nevim co to je. Když dám blinkr na levou stranu tak je to v pohodě. Dík za radu |
|
| Autor: | Lamač [ 6.2.14, 13:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: divné chování blinkrů |
| Autor: | fatal [ 6.2.14, 13:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: divné chování blinkrů |
Ježišmarjá, Josef... Jaké auto? Jaký rok? Jaká výbava? Je tam alarm? Nejsme klub majitelů věštecké koule... |
|
| Autor: | Viky [ 6.2.14, 15:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: divné chování blinkrů |
Ja ji mam. Delaji to trpaslici. Musis na noc dat do auta past. Staci vzit vedro, vymazat sadlem a dat do pulky vodu. Von trpaslik je dobrej plavec, ale nevydrzi. Kdyz mu dojdou sily, tak zacne vykrikovat: POMOC! POMOC! |
|
| Autor: | josef8178 [ 6.2.14, 18:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: divné chování blinkrů |
Jedná se o Formana r.v.94 BMM s LPG, alarm a centrál na dálku. |
|
| Autor: | Viky [ 6.2.14, 23:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: divné chování blinkrů |
Ty mají tri trpaslíky od vyroby. |
|
| Autor: | fatal [ 6.2.14, 23:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: divné chování blinkrů |
Zkusil bych odpojit alarm, co jsem viděl různé prasácké instalace, nedivil bych se kdyby to byla příčina... |
|
| Autor: | Lamač [ 7.2.14, 11:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: divné chování blinkrů |
A necvaká náhodou prerušovač,ktorý by tak dajak aj cvakať mal? |
|
| Autor: | 21lucas [ 7.2.14, 12:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: divné chování blinkrů |
ale jen na jednu stranu ?? |
|
| Autor: | josef8178 [ 7.2.14, 12:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: divné chování blinkrů |
přerušovač jde potichu, tady se přidá hlasité cvakání jak od relátka a je to slyšet v celém autě |
|
| Autor: | Lamač [ 7.2.14, 12:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: divné chování blinkrů |
A čo tak uchometricky zistiť,ktoré to je relé? |
|
| Autor: | varok [ 7.2.14, 16:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: divné chování blinkrů |
Jedině jít po sluchu s puštěným blinkrem a hledat odkud to jde. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|