| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Klimatizace 1,6 https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=32921 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Orviský [ 30.4.14, 15:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Klimatizace 1,6 |
Dobrý den Chtěl bych se zeptat kde můžu sehnat schéma elektriky ke klimatizaci na felicii 1,6 |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 1.5.14, 07:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Klimatizace 1,6 |
si to zadej do vyhledavače a najdi na netu, je jich ale pět druhů z abriky a pak ještě dodateční montáže tam to mlýe být všelijak co ti nejde jaký máš problém |
|
| Autor: | Orviský [ 1.5.14, 08:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Klimatizace 1,6 |
Předělal jsem klimatizaci z felicie r.v.96 na felicii 98 a když jsem přehodil elektrický svazek s klimatizaci na felicii 98 tak nejde nastartovat tak potřebuju zjistit jaký je tam problém a ještě u té původní byla vypálena pojistka a relátko z důvodu zatečení vody tak nevím jaké relé to bylo a jaká pojistka do vyhledavače jsem to zadával ale nic se mi nepodařilo najít. |
|
| Autor: | 21lucas [ 1.5.14, 08:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Klimatizace 1,6 |
a co treba imobilizer, nemenil si nahodou i RJ motoru ?? |
|
| Autor: | Orviský [ 1.5.14, 10:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Klimatizace 1,6 |
Ne RJ jsem neměnil |
|
| Autor: | 21lucas [ 1.5.14, 10:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Klimatizace 1,6 |
a kontrola VSECH pojistek ?? kontrolky sviti, haze jiskru, ma co zapalit ?? prece klima nemuze zpusobit kompletni nefunkcnost motoru !!! |
|
| Autor: | Veteranista [ 1.5.14, 10:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Klimatizace 1,6 |
A je vše zapojeno a vše správně?Když člověk poprvé přehazuje svazek, snadno zapomene něco zapojit, pokud nic nenajdeš, bez diagnostiky se nepohneš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|