Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Zadní stěrač
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=5246
Stránka 1 z 2

Autor:  kozina [ 16.6.07, 19:51 ]
Předmět příspěvku:  Zadní stěrač

Favorit 136 r.v.89 mám motorek ale nevím jak připojit .Od motorku jsou tři dráty modrej asi kostra červenej přívod + černej nevím jak na to????? Poradte :oops:

Autor:  Jarda S. [ 17.6.07, 10:20 ]
Předmět příspěvku: 

čermej bude asi druhá rychlost

Autor:  Vít [ 17.6.07, 10:21 ]
Předmět příspěvku: 

druhá rychlost asi ne. Co takhle doběh?

Autor:  Nepér [ 17.6.07, 10:39 ]
Předmět příspěvku: 

Jeden je zem, druhej napětí od páčky a třetí napětí od klíčku pro doběh.

Autor:  martanc [ 17.6.07, 10:54 ]
Předmět příspěvku: 

modrej zem, cervenej trvaly + po otoceni klicku a, cernej je+ od packy

Autor:  michalkatka [ 17.6.07, 10:54 ]
Předmět příspěvku: 

takže modrý je kostra, červený je plus zo zapaľovnia, čiže napájanie pre dobeh, a čierny je impulz s páčky...

máš k tomu aj ostrekovač?

Autor:  kozina [ 17.6.07, 11:09 ]
Předmět příspěvku: 

tak a det mně poradte jak natáhnout tyto draty modrej je jasnej a hlavně kama to mám táhnout .díky všem

Autor:  michalkatka [ 17.6.07, 11:16 ]
Předmět příspěvku: 

kozina píše:
tak a det mně poradte jak natáhnout tyto draty modrej je jasnej a hlavně kama to mám táhnout .díky všem


he :shock:

tak zem, alebo kostra je jasná, červený na druhú poistku, alebo na spínačku, tam kde máš plus pri zapnutom zapaľovaní, a čierny na páčku stieračov na polohu 1, kde pačku potiahneš k sebe do prvej polohy, keď ju podiahneš ešte viac k sebe je tam kontakt na zadný ostrekovač.

neviem či náhodou to nemáš pripravené až po zadný konektor na ľavej strane ako vedie kabeláž ku svetlám.

Autor:  kozina [ 17.6.07, 11:32 ]
Předmět příspěvku: 

musím koupit kontakt patých dveří ?? Nebo kama mám táhnout ten černej+červenej drát

Autor:  michalkatka [ 17.6.07, 12:11 ]
Předmět příspěvku: 

kozina píše:
musím koupit kontakt patých dveří ?? Nebo kama mám táhnout ten černej+červenej drát


ak máš ešte starú typu cez kontakty tak odporúčam prerobiť to na prechodku.... dekay ti poradí, ten to robil... inak nie je to nič zložité...

Autor:  kozina [ 17.6.07, 13:15 ]
Předmět příspěvku: 

jo mám starej typ přes kontakt tak nevím

Autor:  Vít [ 17.6.07, 14:14 ]
Předmět příspěvku: 

kozina píše:
jo mám starej typ přes kontakt tak nevím


nejjednodušší je zajet na vrakáč, tam jich mají spoustu, bude to skoro zadarmo, hlavně si vyber takovej, co nebude mít ulámaný zajišťování a nebude vytlučenej, je to stejný na levou i pravou stranu. Jeden volnej kontakt ti tam zbude, můžeš ho použít třeba na 3. brzdový světlo. Ale kdyby se ti to chtělo předělat vrchem, je to určitě lepší, taky se na to chystám

Autor:  deekay [ 17.6.07, 14:37 ]
Předmět příspěvku: 

http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=59
:wink:

Autor:  michalkatka [ 17.6.07, 20:12 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=59
:wink:


jj

ale myslím že si to mohol dať na kraj ako je to origo, ale to je v podstate jedno... :lol:

Autor:  Milan Koukal [ 22.6.07, 19:07 ]
Předmět příspěvku: 

ten kontakt mají skoro v každé mototechně jo a ty dráty by tam měly byt někde nataženy pod tim plastem, teda aspoň já jsem je tam vždy našel dělal jsem to jenom na dvouch fevoritech ale jak říkám dráty už tam byli nataženy

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/