| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| lucas z Fe. do Fa. https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=6611 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Martin91 [ 25.9.07, 15:29 ] |
| Předmět příspěvku: | lucas z Fe. do Fa. |
zdarec nemáte někdo schéma nebo nevíte jak zapojit lucasy z Feldy do Fáčka ?? Díky |
|
| Autor: | DRYVER [ 25.9.07, 16:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nekde to tu je jen musis hledat - ja na to ted nemam cas |
|
| Autor: | Martin91 [ 25.9.07, 17:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já pravě taky ne |
|
| Autor: | DRYVER [ 25.9.07, 18:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kalista píše: já pravě taky ne Copak ty mas favorita? |
|
| Autor: | Nepér [ 25.9.07, 19:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://www.pepes.cz/auto.htm ? |
|
| Autor: | Šemik [ 25.9.07, 19:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: http://www.pepes.cz/auto.htm ? Tedy už ta stranka je mi tak nesympatická že bych si to nenechal udělat i kdyby mi nevadily felicie |
|
| Autor: | Nepér [ 25.9.07, 20:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo, psal to nějakej magor, nedá se to číst. |
|
| Autor: | Martin91 [ 25.9.07, 21:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
díky moc hlavně ať se tam dočtu co potřebuju |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|