| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Nesviti brzdova svetla-Felicie ´97 https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7302 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Jiri irl [ 2.11.07, 22:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Nesviti brzdova svetla-Felicie ´97 |
Mam malej problem..Nesvitej mi pri brzdeni svetla u Felicie rv,97..Zarovky to nejsou,ani pojistky.Nemate radu?diky Jirka |
|
| Autor: | Matthes [ 2.11.07, 22:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Asi spinac u pedalu. Koukam co Jirka to cestovatel ... Oba na ostrovech jo |
|
| Autor: | Jiri [ 2.11.07, 22:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo Dublin Irland myslis....... ja tu mam okres Svitavy..... |
|
| Autor: | Jiri [ 2.11.07, 22:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ale taky asi spinac.......bych to videl ... |
|
| Autor: | Jiri irl [ 2.11.07, 22:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Nesviti brzdova svetla-Felicie ´97 |
jo.,jo Ireland...ale spinac to neni,jsem to zkousel..nevim co se mohlo pos... |
|
| Autor: | Šemik [ 2.11.07, 22:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Někde vypadl drát... Vzít měřák a měříme po vedení.. |
|
| Autor: | Jiri [ 2.11.07, 22:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ne felde toho moc neni... tak zjisti jestli de proud na spinac.... |
|
| Autor: | Jiri irl [ 2.11.07, 22:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Nesviti brzdova svetla-Felicie ´97 |
ok,zejtra to vyskousim,,,musim jet,ale je to vo hubu,,jezdit v levo,a jeste hlidat jestli te nekdo zezadu nenapr...Diky |
|
| Autor: | Jiri [ 2.11.07, 23:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no jizda vlevo zadna prdel no... ja vim.... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|