| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| elektroinstalace SOS https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7775 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | slovacek.milos [ 1.12.07, 18:36 ] |
| Předmět příspěvku: | elektroinstalace SOS |
prosím byl tu odkaz na elektroinstalaci od tisícovky po oktávku měl jsem to na monitoru na papírku a někde odfoukl děkuji miloš |
|
| Autor: | Ivarek [ 1.12.07, 20:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Myslíš tyhle? http://dedo.miki.szm.com//schemy.htm |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 1.12.07, 22:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ivarek píše: přesně díky miloš |
|
| Autor: | CROWACK [ 2.12.07, 02:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
možná by bylo vhodné ten link zařadit do užitečných odkazů...co vy na to moderátoři? Nebo už tam je? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|