Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

elektroinstalace SOS
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7775
Stránka 1 z 1

Autor:  slovacek.milos [ 1.12.07, 18:36 ]
Předmět příspěvku:  elektroinstalace SOS

prosím byl tu odkaz na elektroinstalaci od tisícovky po oktávku měl jsem to na monitoru na papírku a někde odfoukl děkuji miloš

Autor:  Ivarek [ 1.12.07, 20:18 ]
Předmět příspěvku: 

Myslíš tyhle?

http://dedo.miki.szm.com//schemy.htm

Autor:  slovacek.milos [ 1.12.07, 22:57 ]
Předmět příspěvku: 

Ivarek píše:



přesně díky miloš

Autor:  CROWACK [ 2.12.07, 02:34 ]
Předmět příspěvku: 

možná by bylo vhodné ten link zařadit do užitečných odkazů...co vy na to moderátoři? Nebo už tam je? :wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/