| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| autolednicka https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7800 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kachnis [ 3.12.07, 16:49 ] |
| Předmět příspěvku: | autolednicka |
nemate nekdo tip, kde to koupit?? jako aby to nebyl zravej smejd co nechladi..typy na vyrobce uvitam |
|
| Autor: | DRYVER [ 3.12.07, 20:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: autolednicka |
kachnis píše: nemate nekdo tip, kde to koupit?? jako aby to nebyl zravej smejd co nechladi..typy na vyrobce uvitam Ja koupil kdysi davno nejakou autolednicku v makru a do ted funguje, chladi a co vic po ni chtit ze. Ale jaky to je vyrobce netusim. Nespis to bude vsechno stejne (vyrobene v cine a na obalu jina nalepka |
|
| Autor: | zokot [ 4.12.07, 07:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: autolednicka |
kachnis píše: nemate nekdo tip, kde to koupit?? jako aby to nebyl zravej smejd co nechladi..typy na vyrobce uvitam V supermarketech to bude nejlevnější než třeba v autodílech. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 4.12.07, 11:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: autolednicka |
zokot píše: kachnis píše: nemate nekdo tip, kde to koupit?? jako aby to nebyl zravej smejd co nechladi..typy na vyrobce uvitam V supermarketech to bude nejlevnější než třeba v autodílech. nehledě na to, že v autodílech to bude to samý jako v tom supermarketu...protože v makru takovýhle kraviny kupujou doplňkáři a ty to pak rozvážej do těch náhradních dílů...... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|