|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
kofi
Registrován: 9.6.06, 13:39 Příspěvky: 86 Bydliště: okr. Michalovce
|
 problem - olej.
Chcem sa opytat kde moze byt problem. Uz som 3x menil gufero na klukovke a stale mi to rozhadzuje olej po bloku a cela strana je vecne spinava a mastna od oleja. Zas to nestrieka tak aby bol hned olej prec, ale asi po 1000km musim trocha doliat.
[img] [img]http://img222.imageshack.us/img222/2171/img2520ii0.th.jpg[/img][/img]
_________________ Skoda Forman BMM r.v.94
|
| 26.1.08, 17:16 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: problem - olej.
ono dát tam to gufero to je taky trochu umění, dá se dát skřiva nebo když ho tam dáš málo a řemenice je v tom místě orezlá tak bude i gufero za chvíli KO, může být i defekt na řemenici miloš
|
| 26.1.08, 17:28 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
Jak pise milos.
Mne to prestalo az ked som dal 2 pruzinky do noveho gufera.
Dobre si ocisti kluku (aj prebrus jemnym papierom) pred nasadenim, potri olejom, niekto omotava hriadel aj paskou aby neznicil ostrie na gufere o hrany.
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 26.1.08, 20:31 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
kwiko píše: Jak pise milos. Mne to prestalo az ked som dal 2 pruzinky do noveho gufera. Dobre si ocisti kluku (aj prebrus jemnym papierom) pred nasadenim, potri olejom, niekto omotava hriadel aj paskou aby neznicil ostrie na gufere o hrany.
taky se zapomíná máznout ho vazelínou, nasucho se umí zničit po prvním startu miloš
|
| 27.1.08, 10:59 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Problem vetsinou byva v tom ze stare gufero v remenici vydrelo drazku, a po nasazeni noveho gufera to poradne netesni. Takze pokud nepomuze dat gufero do jineho mista (napr. vic ho "utopit") tak ti nezbude nic jineho nez koupit novou remnici 
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 27.1.08, 22:56 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|