|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 13 ] |
|
Spojlery na uzovku z emka
| Autor |
Zpráva |
|
dr.spark
Registrován: 17.5.07, 21:36 Příspěvky: 50 Bydliště: Teplice
|
 Spojlery na uzovku z emka
Nemate nekdo zkusenosti se spojlerama na uzovku, jestli tam pasujou z klasickyho emka uplne bez problemu, nebo je treba je trochu upravovat?
|
| 14.2.08, 14:59 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
 Re: Spojlery na uzovku z emka
hlavne vypadaj divne,pac M je krapet silnejsi v bocich 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 14.2.08, 15:15 |
|
 |
|
dr.spark
Registrován: 17.5.07, 21:36 Příspěvky: 50 Bydliště: Teplice
|
Nj, je pravda, ze by to asi vypadalo trosku divne. A co klasicky gumovy emkovy narazniky? Pasujou? Ze bych tam dal aspon nejaky podnarazniky jako ma ellri

|
| 14.2.08, 15:19 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
dr.spark píše: Nj, je pravda, ze by to asi vypadalo trosku divne. A co klasicky gumovy emkovy narazniky? Pasujou? Ze bych tam dal aspon nejaky podnarazniky jako ma ellri  
A co blinkry?
Sice jsem to parkrat videl, ze do narazniku od Mka nekdo vyrizl diru a dal do nej blinkry, ale nic moc teda.
Za jedny z nejzajimavejsich povazuju narazniky co se davaly na 120LS kolem roku 82, je to neco mezi laminatem a plastem a je to prodlouzeny smerem dolu.
Pak jeste existuje takovej minispojler na 110R, kterej by mohl jit i na uzovku.
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 14.2.08, 15:49 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
Viky píše: Pak jeste existuje takovej minispojler na 110R, kterej by mohl jit i na uzovku.
A nebo ten třídílnej z Kvasin, ten si časem taky musím pořídit 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 14.2.08, 16:30 |
|
 |
|
dr.spark
Registrován: 17.5.07, 21:36 Příspěvky: 50 Bydliště: Teplice
|
WIO 46 píše: A nebo ten třídílnej z Kvasin, ten si časem taky musím pořídit  Nj, jenze ten nikde nemuzu sehnat...
|
| 14.2.08, 17:04 |
|
 |
|
dr.spark
Registrován: 17.5.07, 21:36 Příspěvky: 50 Bydliště: Teplice
|
Viky píše: A co blinkry? Sice jsem to parkrat videl, ze do narazniku od Mka nekdo vyrizl diru a dal do nej blinkry, ale nic moc teda.
Za jedny z nejzajimavejsich povazuju narazniky co se davaly na 120LS kolem roku 82, je to neco mezi laminatem a plastem a je to prodlouzeny smerem dolu.
Pak jeste existuje takovej minispojler na 110R, kterej by mohl jit i na uzovku. Myslel jsem, ze tam hodim ty diodovy nalepovaci. Jinak diky za tip na ten minispojler, zkusim to vocihnout 
|
| 14.2.08, 17:06 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
ak to chces ospojlerovat a nezalezi ti na originale, tak na to pasuju predne plastove narazniky z nejakeho stareho BMW, tusim 328i? (neber to cislo nijako vazne) a vyzera to na uzovke s chromovanymi ramami okien vcelku slusne.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 14.2.08, 18:20 |
|
 |
|
dr.spark
Registrován: 17.5.07, 21:36 Příspěvky: 50 Bydliště: Teplice
|
Myslis tento typ?
http://www.evporsche.com/P1010015.JPG
No, nevim, ale neni sirsi? A stejne bych radsi neco decentnejsiho, nejlepe ten podspoiler 
|
| 14.2.08, 18:27 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
nie, toto je moc nove, tamto bola stara polohranata pixla, niekto to tu ma v garazi ako novy voz. z toho pasuju narazniky +- presne, len k nim treba vymysliet konzoly. Na jednej uzovke som to takto videl spravene, jediny problem je s tym, ze vpredu a vzadu to potom ide dost nizko (asi ako u klasickeho tuningoveho spojlera).
tie "ellri" podspojlery, co su vlastne MTX, ci jake doplnkove podnarazniky na uzovku nedas.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 14.2.08, 18:35 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
ventYl píše: ak to chces ospojlerovat a nezalezi ti na originale, tak na to pasuju predne plastove narazniky z nejakeho stareho BMW, tusim 328i? (neber to cislo nijako vazne) a vyzera to na uzovke s chromovanymi ramami okien vcelku slusne.
nieco z tychto? http://impactparts.com/european/fdbmw.htm
ten druhy?
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 14.2.08, 19:15 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
nuz... je to nieco BMW E30 *, ale co presne, to ani varlata nevedia, lebo bavorci asi cislovanie aut vymyslaju pri 10. pive (mozno podla vysky uctu) a maju v tom picny bordel. Proste bavoracke hranate cierne plastaky.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 17.2.08, 10:54 |
|
 |
|
dr.spark
Registrován: 17.5.07, 21:36 Příspěvky: 50 Bydliště: Teplice
|
A co zadek? Na zadek to pujde bez problemu, ne?
|
| 17.2.08, 22:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 13 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|