Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 17:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 denni svetla 
Autor Zpráva
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
sviťte si čím chcete, ale NEBO psané bez čárky před slovem NEBO je ve významu slučovacím, tedy stejného významu jako A. Kdyby to bylo buď jedno, nebo druhý, ale nikdy ne současně, tak musí být před slovem nebo napsaná čárka.


26.2.08, 16:57
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 12:51
Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
Vít píše:
sviťte si čím chcete, ale NEBO psané bez čárky před slovem NEBO je ve významu slučovacím, tedy stejného významu jako A. Kdyby to bylo buď jedno, nebo druhý, ale nikdy ne současně, tak musí být před slovem nebo napsaná čárka.


ty jsi jak moje manželka (učitelka češtiny), ještě že ta to tady nečte

_________________
Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Obrázek
Ford Fiesta r.v.91 37kw


26.2.08, 20:31
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
FerdikF píše:
Nevím jestli to byla reakce na mě, ale to že svítí jen a jen ty dvě lampy na denní svícení vím. Já řeším, kam ty světla na fávu umístit, když tam chci nechat mlhovky. Můžu třeba udělat díru do nárazníku v místě jak jsem udělal ty bodíky vedle mlhovek.


Ahoj, hele vim že tam ty SPDS už máš nampntovaný místo mlhovek, ale musim ti napsat co jsem viděl. Fávo mělo v otvoru pro mlhovky záslepku z hladkýho černýho plastu. V tomto plastíku měl vyříznutý dva kulaté otvory a v nich měl vsazené tyto světla od wesemu: http://shop.wesem.com/go/_info/?idc=%22 ... a282385856 a http://shop.wesem.com/go/_info/?idc=%22 ... e27eec9019

Měl tam tedy SPDS a ty verzi dálkového světla, ale pokud si někdo chce zachovat mlhovku, ani to nemůže být problém.

A hlavně vypadalo to fakt pervektně.


26.2.08, 21:15
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 12:51
Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
fux.dggn píše:
FerdikF píše:
Nevím jestli to byla reakce na mě, ale to že svítí jen a jen ty dvě lampy na denní svícení vím. Já řeším, kam ty světla na fávu umístit, když tam chci nechat mlhovky. Můžu třeba udělat díru do nárazníku v místě jak jsem udělal ty bodíky vedle mlhovek.


Ahoj, hele vim že tam ty SPDS už máš nampntovaný místo mlhovek, ale musim ti napsat co jsem viděl. Fávo mělo v otvoru pro mlhovky záslepku z hladkýho černýho plastu. V tomto plastíku měl vyříznutý dva kulaté otvory a v nich měl vsazené tyto světla od wesemu: http://shop.wesem.com/go/_info/?idc=%22 ... a282385856 a http://shop.wesem.com/go/_info/?idc=%22 ... e27eec9019

Měl tam tedy SPDS a ty verzi dálkového světla, ale pokud si někdo chce zachovat mlhovku, ani to nemůže být problém.

A hlavně vypadalo to fakt pervektně.


To není vůbec špatnej nápad, to by se mi fakt líbilo. Jen nevím jestli mi bude doma povolen nákup ještě jedněch mlhovek. Stejně dík.

_________________
Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Obrázek
Ford Fiesta r.v.91 37kw


26.2.08, 22:06
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.017s | 11 Queries | GZIP : Off ]