Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.10.24, 11:18



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 GO rozdelovaca, favorit karburator 
Autor Zpráva
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek GO rozdelovaca, favorit karburator
zdravim
Obrázek

smiem poprosit cisla veci ktore potrebujem na GO? :D

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


10.4.08, 20:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 317
Bydliště: Čáslav
Příspěvek Re: GO rozdelovaca, favorit karburator
Pěkný výkres, to jsem kdysi potřeboval. Na GO rozdělovače Favorit se dá sehnat snad všechno. Dělal jsem celkem 3 komplet GO a ten můj rozdělovač má za sebou cca 25000 a je furt supr, jako nový, bez vůlí. průměrná cena origo dílů na GO 1 rozdělovače byla kolem 500, cca 3hod práce.
.


10.4.08, 20:53
Profil

Příspěvky: 15104
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Ty čísla... :evil: ale tak dobře :)

Pouzdra osÿ - 2001.090 2x

spojka rozdělovače - 6012.650

kolík spojky - 1200.950

pojistný kroužek - 4500.060

Zbytek bych nechal origo.

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


10.4.08, 20:58
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
Takže mám dilema...Koupit novej rozdělovač Hanhart za nějakejch 2400kč, nebo provést repasi stávajícího, kde by sme byli s cenou někde uplně jinde...dá se z rozdělovače co má 140000km udělat rozdělovač kterej nemá žádný vůle?...bodnul by nějakej seznam součástek, kde je sehnat (někde na netu nejlíp, u nás ve městě určitě ne) a ceny jednotlivejch dílů tak aby byl jako novej...dík

vůle viz zde...komentáře uvítám :D

http://uloz.to/386208/CIMG0825.AVI

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


9.6.08, 19:25
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 728
Bydliště: Sedlec (okres Litoměřice)
Příspěvek 
pjdefort píše:
Takže mám dilema...Koupit novej rozdělovač Hanhart za nějakejch 2400kč, nebo provést repasi stávajícího, kde by sme byli s cenou někde uplně jinde...dá se z rozdělovače co má 140000km udělat rozdělovač kterej nemá žádný vůle?...bodnul by nějakej seznam součástek, kde je sehnat (někde na netu nejlíp, u nás ve městě určitě ne) a ceny jednotlivejch dílů tak aby byl jako novej...dík

vůle viz zde...komentáře uvítám :D

http://uloz.to/386208/CIMG0825.AVI


V karbu se nevyznam to vis. Ale podle mně tam axiální vůle není-resp je zanedbatelná. Když s tim otáčíš tak tto už se mi nelíbí ale přecejenom je to karbec takže neříkám nic


9.6.08, 19:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
bylo mi řečeno, že tam mám vůle jak kráva, proto se ptám, zatim sem neměl čas to někam odvézt na předstih...řešim to hlavně z důvodu spotřeby..startování = drnc, žádný cukání...všecko cajk...prostě jen spotřeba...karbec čeká na repasi...až si teda SITE ADMIN udělá čas :lol:

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


9.6.08, 19:47
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 728
Bydliště: Sedlec (okres Litoměřice)
Příspěvek 
pjdefort píše:
bylo mi řečeno, že tam mám vůle jak kráva, proto se ptám, zatim sem neměl čas to někam odvézt na předstih...řešim to hlavně z důvodu spotřeby..startování = drnc, žádný cukání...všecko cajk...prostě jen spotřeba...karbec čeká na repasi...až si teda SITE ADMIN udělá čas :lol:


No nevim jestli muže mit vule v rozdělovači vliv na spotřebu teda! Ale zaklad je dávkování paliva-tzn ten karbec a případně vyčistit sání. Já sám sem nechapal jak jsem to měl zasraný v hlavě motoru-celý černý po stěnách od nejakyho oleje připeklýho. trochu jsem to vzal hadrou a odmašťovačem a je to hnedle lepší.
Na druhou stranu k te spotřebě je fakt že lecos má vliv na všechno


9.6.08, 20:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 15104
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Vůle v rozdělovači může mít vliv na spotřebu, těmi vůlemi se nahodile mění předstih :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


9.6.08, 20:07
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
no právě a hlavně jesi s těma vůlema ten předstih vůbec doženu...můžu ho nechat seřídit a začne zlobit startování, nebo to tolik nepotáhne do kopce atd...proto bych radši volil cestu repase/ v krajním případě výměny..

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


9.6.08, 20:12
Profil

Příspěvky: 15104
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Dobrý rozdělovač je základem dobrého chodu motoru :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


9.6.08, 20:14
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 728
Bydliště: Sedlec (okres Litoměřice)
Příspěvek 
pjdefort píše:
no právě a hlavně jesi s těma vůlema ten předstih vůbec doženu...můžu ho nechat seřídit a začne zlobit startování, nebo to tolik nepotáhne do kopce atd...proto bych radši volil cestu repase/ v krajním případě výměny..


Tak dneska máš novej rozdělovač za tisícovku. takže jde o to jestli se vyplatí se s tim srát nebo ne


9.6.08, 20:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
nejvíc podivný je, že palec mi po obvodu víčka dělá nádherný rejhy jak kráva...ne skrz ale sou tam...nedávno sem si seřizoval ventily tak sem sundal to víčko abych sundal víko ventilů...pak sem víčko nasadil a krásně mi to v něm cvaká jak se tam reje rejha zas na jinym místě než předtim :-D asi se tam točí nějak šišatě :lol:

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


9.6.08, 20:16
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
v.kalandra píše:
pjdefort píše:
no právě a hlavně jesi s těma vůlema ten předstih vůbec doženu...můžu ho nechat seřídit a začne zlobit startování, nebo to tolik nepotáhne do kopce atd...proto bych radši volil cestu repase/ v krajním případě výměny..


Tak dneska máš novej rozdělovač za tisícovku. takže jde o to jestli se vyplatí se s tim srát nebo ne


novej rozdělovač stojí 800 kč replika z číny...vůle sou tak po 5000km stejně velký jako v originál PALu...proto když novej tak originál..ale ty peníze nekřesťanský :?

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


9.6.08, 20:17
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 728
Bydliště: Sedlec (okres Litoměřice)
Příspěvek 
pjdefort píše:
nejvíc podivný je, že palec mi po obvodu víčka dělá nádherný rejhy jak kráva...ne skrz ale sou tam...nedávno sem si seřizoval ventily tak sem sundal to víčko abych sundal víko ventilů...pak sem víčko nasadil a krásně mi to v něm cvaká jak se tam reje rejha zas na jinym místě než předtim :-D asi se tam točí nějak šišatě :lol:


To mi delalo taky, pak to víčko vyletelo a auto chciplo a ulomil se mi palec i uhlík. Dal jsem novy a problem neni :-) tím chci říct že to muže byt nepřesnost v tom palci (vule v něm). protože ja to jenom vymenil a OK do dnes.
Jinak ten rozdelovač psali že je českej výrobce ten co jsem našel na netu


9.6.08, 20:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
palec je měsíc starej...s tim originál PALem co tam byl ještě od výroby to cukalo...dal sem tam neoriginál shit za 45kč a je po cukání...a rejhu ryl jak starej palec tak i novej...ty uhlíky na víčku mám docela osmahlý, ale nechci kupovat nový víčko abych v něm po pár km měl zase rejhy jak hovado...proto to nejdřív musim nějak opravit aby tam ty vůle nebyli

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


9.6.08, 20:21
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz