Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 12:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Cyklisti na silnicích 

Cyklisté na silnici:
Střílel bych je 65%  65%  [ 20 ]
Nevadí mi 35%  35%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 31

 Cyklisti na silnicích 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1954
Bydliště: Bratislava
Příspěvek 
Matthes píše:
Takze ja a tvoje skodovka sme vrstevnici ne? :D :D :D

No ja som ročník 86 a moje auto je akosi staršie odo mňa. Tak ale zato je skúsenejšie :D Má za sebou dosť búračiek ľahkých aj dokonca ťažkú.

My sme na základke išli na takú dosť slabú výuku o doprave a boli sme aj na cvičisku, kde sme boli na kolobežkách a bicykloch. Ale dnes sa to už moc nerobí a je to chyba.

A čo sa týka náboženstva, tak v jednom filme to dobre povedali.

Boh je imaginárny kamarát pre dospelých.

_________________
R.I.P. Škoda 120L, r.v. 1979; eMko so srdcom užovky (motor a napravy) R.I.P.
BMW e39 530i r.v. 2000
Just because I'm paranoid doesn't mean they aren't out to get me!
viewtopic.php?t=18421


17.9.06, 20:27
Profil
Pspvek Reklama

   
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
tak my na zakladce chodili na dopravni hriste a dokonce se poradali okresni souteze mezi skolama :) jednou sem byl taky :-) a jinak ve 4. tride sme delali cela trida ridicak na kolo..udrzba, jizdy a test..a asi z nas 25 zaku to nedalo tak 5lidi, kteri byli nasledne ucitelkou jebani, avsak dodnes ziji,maj ridicak na auto a ani nemaj zadny komlexy :lol: no a jinak s tema bodama a prisnosti na cyklisty...no za chlast bych je bral u drsky stejne jako ridice ale jinak bych to nehrotil :) mam totiz na kole 1tlumeny na riditkach/2 dalkovy na blatniku a to tlumeny mam prosvetleny 8mi modrejma LEDkama a tak bych mel hned 8 bodu pac by me s kolem vyhodili z technicky :) jo a za vsi mame zatacku ktera se skudkou da projet tak 75,zostra i 90kou a takhle si to jednou seru na kole vedle do vsi a mam naspech a kdyz sem vyjizdel z ty zatacky, taxe mi zdalo ze se nejak tahnu taxem sundal pravacku z riditka a snazil se podradit ze 4ky na 3ku abych to trochu roztah...kdyz mi to docvaklo jakej sem vul, tlemil sem se az do dalsi vesnice :) to jen abyste vedeli ze stridanim 2 ruznejch dopravnich prostredku muzete docela huste zblbnout :wink:

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


17.9.06, 21:59
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
kachnis píše:
... jo a za vsi mame zatacku ktera se skudkou da projet tak 75,zostra i 90kou a takhle si to jednou seru na kole vedle do vsi a mam naspech a kdyz sem vyjizdel z ty zatacky, taxe mi zdalo ze se nejak tahnu taxem sundal pravacku z riditka a snazil se podradit ze 4ky na 3ku abych to trochu roztah...kdyz mi to docvaklo jakej sem vul, tlemil sem se az do dalsi vesnice :) to jen abyste vedeli ze stridanim 2 ruznejch dopravnich prostredku muzete docela huste zblbnout :wink:


:lol: To mě se někdy stane že chci řadit 6ku, pak přemejšlím kam se vlastně řadí a pak mi to dojde.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


18.9.06, 06:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 188
Bydliště: Třinec
Příspěvek 
Lukas píše:
Nepér píše:
My byli na základce na dopravním hřišti...

my nebyli nikde...

my byli i se slapacimi autami jezdit na hristi v 7. tride a ve 3. tride sme meli 2h prednasku jak se chovat na silnici a to sme pak i osvetseni dostali. ale bez fotky. Ono to bylo anle na prd, bo 10lete decka jak ses k necemu prinutit kdyz sou sami. Si stejne bude litat jak chce a jezdit jak se mu zalibi a ne podle toho co nas ucili. a to jeste naschval.

_________________
Skoda favorit 91 karburator


18.9.06, 08:08
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 79
Bydliště: Lounsko
Příspěvek 
My jsme taky na základce několikrát navštívili dětská hřiště (bylo to ještě za „totáče :) ) a průkaz cyklisty mám do dneška jako raritku.
Co se týče cyklistů na silnici, tak já bych je v 80% taky nejradši .... :twisted: :twisted:
Je fakt, že se najdou i slušní a normální, ale těch je bohužel jen pár :(
Nejhorší jsou v noci bez osvětlení - nám na základce vtluokali do hlavy povinnou výbavu na kole - od blatníků, osvětlení a odrazek počínaje a nářadím konče - a dneska????
Na drtivé většině kol není pořádné osvětlení (občas někdo má alespoň blikačku) a nikoho to nezajímá - naše drahé dopraváky ze všech nejmíň :-(

_________________
Š120L - 87´ + Favorit LXi - 93´


19.9.06, 13:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Ja jazdim po Kosiciach aj na bicykli aj autom. Tak to vidim z oboch stran. Je tu jediny recept a ten sa vola ohladuplnost. Cyklista nesie svoju kozu na trh. Ostrekovace a smradlave vyfuky na tom nic nevyriesia. Ono sa tomu panovi vodicovi az tak vela nestane ked pojde chvilu pomalsie. Z druhej strany kedy mozem, jazdim po chodniku a vyuzivam menej frekventovane cesty - ak take vobec existuju. Tiez by si mohli pani vodici aut uvedomit, ze ti cyklisti maju casto aj auta, ktore nechavaju doma a tym znizuju hustotu premavky a setria miesta na parkovanie prave pre netrpezlivcov s ostrekovacmi :-).


19.9.06, 15:09
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
Peter50kw píše:
Ja jazdim po Kosiciach aj na bicykli aj autom. Tak to vidim z oboch stran. Je tu jediny recept a ten sa vola ohladuplnost. Cyklista nesie svoju kozu na trh. Ostrekovace a smradlave vyfuky na tom nic nevyriesia. Ono sa tomu panovi vodicovi az tak vela nestane ked pojde chvilu pomalsie. Z druhej strany kedy mozem, jazdim po chodniku a vyuzivam menej frekventovane cesty - ak take vobec existuju. Tiez by si mohli pani vodici aut uvedomit, ze ti cyklisti maju casto aj auta, ktore nechavaju doma a tym znizuju hustotu premavky a setria miesta na parkovanie prave pre netrpezlivcov s ostrekovacmi :-).


Tak, tak! :wink:

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


19.9.06, 17:51
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Hele, ty ostrikovace a olej do vyfuku byly jen takove neuskutecnene napady a kdyby byly v minulosti pouzity, bylo by to jen na ty cyklisty, ktery delaj bordel ....

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


19.9.06, 18:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Ten olej beru, ale k těm ostřikovačům pozor, kdysi jsem někde na netu narazil na asi pětistránkovej návod, kterak si vyrobit, vyzkoušet a úvest do provozu ostřikovač sestřelovač i se zaměřovačem (!)


19.9.06, 18:30
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Warman píše:
Ten olej beru, ale k těm ostřikovačům pozor, kdysi jsem někde na netu narazil na asi pětistránkovej návod, kterak si vyrobit, vyzkoušet a úvest do provozu ostřikovač sestřelovač i se zaměřovačem (!)


to musim najít troubení na některý nezabírá

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


19.9.06, 18:50
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Mám pocit, že jsem se k tomu proklikal buď přímo na, nebo skrz http://www.dfens-cz.com/


19.9.06, 18:59
Profil

Příspěvky: 263
Příspěvek 
Já teda s cyklistama žádnej problém nemám, ani v Praze ani mimo město. Ty, co jedou rychle (tj. ne rychlostí chůze), beru jako ostatní vozidla se vším, co k tomu patří, ty pomalý beru jako překážku v provozu taky se vším, co k tomu patří. Rychlý předjedu, pomalý objedu. Blinkr doleva, předjet/objet, blinkr doprava, zařadit se zpátky do svýho pruhu. Nic na tom není. Ze svý zkušenosti mě i ten nejpomalejší a nejblběji jedoucí cyklista nezpomalí o víc než o 20 vteřin. Nemusím na nikoho troubit ani stříkat, bohatě stačí, když za ním pár vteřin jedu, hned se začne sunout ke kraji. Na opilce stejně troubení neplatí, ty je třeba velkým obloukem objet. A těch cyklistů na našich silnicích zas není tolik, aby mě nějak vycukali. :-)


20.9.06, 09:00
Profil

Příspěvky: 188
Bydliště: Třinec
Příspěvek 
no jo praha je praha, to je velkomeso, ale bet rake mensi mesta ci obce, kde babičky a dedeckove jezdi na nakupy, kde dospeli jezdi kazdy druhy na kole bo auto nemaji a autobus jezdi jen sichtovy (jen v ceas kdy se chodi do prace) tj pred 6h pred 14h a pak z prace. to je asi 5 autobusu denne. Decka si hraji na ceste bo chodnik tam neni. To nemuzes srovnavat prahu. Ja jinak taky nemam problem byt ohleduplny. ale nekdy to proste nejde. A spise se tu uz bavime i o tom ze by cyklisti meli umet pravidla alespon z casti jako ze pri zmene smeru jizdy se ukaze rukou, co je hlavni a vedlejsi cesta jak se pozna jak se ma tam chovat a tak.

_________________
Skoda favorit 91 karburator


21.9.06, 07:04
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1430
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Teda ciklisti sou docela v pohodě, ale nesnáším je ve městě, kde na silnici překáží... Hlavně že jsou to sportovci a dejchaj tam ty sračky z aut... Na vesnici je to fuk...tam at si jezdí ožralý a tak.... s tím se počítá, ale ve městě? To jen takovej můj názor na věc:)


21.9.06, 09:07
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
jo a ze všeho nejradši mam ty co si jezdí dva vedle sebe a myslý si že sou páni silnice

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


21.9.06, 19:25
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz