Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 18:54



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 Hoky - Mimi ;)) Š. Octavia Ambiente 1.9 TDi, 81 kW 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Ondras83 píše:
prací, na tos ještě nepřišel? :lol:


Prací? Ty si myslíš, že ti pánové, co si vozí prdele v MB, Lexusech a džípech od BMW vzali někdy lopatu do ruky? :lol:

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


6.5.09, 22:31
Profil
Pspvek Reklama

   
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
gokralik: zkousel jsi nekdy pracovat hlavou ? ono se to nezda, reknes si, celej den se vali v kanclu nebo u pocitace, ale ono to taky unavi. Muzu ti rict, ze kdyz jsem na stavbe od 6:30 do 15:00 az 19:00 po dobu 4 mesicu hazel do michacky lopatou cement a pisek, nebyl jsem tolik unavenej, jako kdyz stejnou dobu programuju. Akorat jsem byl umazanej.


6.5.09, 23:12
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Vít píše:
gokralik: zkousel jsi nekdy pracovat hlavou ? ono se to nezda, reknes si, celej den se vali v kanclu nebo u pocitace, ale ono to taky unavi. Muzu ti rict, ze kdyz jsem na stavbe od 6:30 do 15:00 az 19:00 po dobu 4 mesicu hazel do michacky lopatou cement a pisek, nebyl jsem tolik unavenej, jako kdyz stejnou dobu programuju. Akorat jsem byl umazanej.

To v podstatě můžu z vlastní zkušenosti potvrdit.


6.5.09, 23:19
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9032
Bydliště: Jihlava
Příspěvek 
je to tak...a navíc třeba práce, která vyžaduje styk a komunikaci s lidmy..to se mi zdá vůbec nejhorší


7.5.09, 00:18
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
pazi píše:
je to tak...a navíc třeba práce, která vyžaduje styk a komunikaci s lidmy..to se mi zdá vůbec nejhorší


Má práce mě taky dost unavuje. Nejvíce v ní to že jedu 100km k zákazníkovi po cestě jsem unavenej tam musím dělat šaška aby byli všichni spokojeni a dalších 100km zpátky. DO toho řešit veškeré reklamace, objednávky, výkazy, atd atd.


7.5.09, 05:56
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Já věděl že to o té lopatě tam nemám psát. Myslel jsem samozřejmě jakoukoliv jinou práci (i ne-fyzickou). Protože mi přijde, že takoví ti o nichž mluvíme v životě nedělali nic jiného, než že měli dobré známé a uměli buzerovat lidi.

A podle toho potom samozřejmě vypadá i jejich chování kdekoliv jinde, silnici nevyjímaje.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


7.5.09, 07:38
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek 
gokralik píše:
Já věděl že to o té lopatě tam nemám psát. Myslel jsem samozřejmě jakoukoliv jinou práci (i ne-fyzickou). Protože mi přijde, že takoví ti o nichž mluvíme v životě nedělali nic jiného, než že měli dobré známé a uměli buzerovat lidi.

A podle toho potom samozřejmě vypadá i jejich chování kdekoliv jinde, silnici nevyjímaje.


To se tu nějak zvrtlo tý jo ;-) Doufám, že nikdo nějak tímto třeba nerýpe do mě.
Podivejte... Já se třeba už od 8mi roků věnuju koním, jezdectví i závodně. Teď už teda ne, už není čas, ale svýho koníka sem měla jen měsíc (byl nemocný, tak sem ho vrátila :-( )... Koně neznamená jen se vozit. Kolem nich je neskutečné množství práce, zvlášť, když jsme jich tam měli 30! Ten co to nezažil, tak si to nedokáže představit.. Trénování toho koně (kůň má průměrně 600 kg) je oproti temu med, i když se s takovou horou přetahujete, rvete mu krk a hlavu dole, aby vyklenul hřbet atd, atd... Je to spousta dřiny přes modřiny, spáleniny, zlomeniny, natažený celý tělo, ukůsnutý uši třeba :-), zlomená čelist třeba, obratle až k ochrnutí, což se všecko stává a může stát. A to ještě nemluvě o tom, že ve stáji kde jsem byla já, jsme s ostatníma členama povinně zúčastnila "budování" areálu - malování pokojů, kopání krumpáčem zmrzlého prachu, cihel v zimě a vožení v kolečkách teho bordelu do zmrzlého kopce, přenášení velkých polen dřeva na rozsekání, přeskládávání cihel z jednoho místa na druhý, šmirglování a nanášení několika vrstev barvy na mobilní boxy... No, ale bylo spoustu, teď už si nemůžu nic vybavit.. :-D
To jen kdyby chtěl někdo pochybovat o tom, že já tako HOLKA třeba nedokážu pracovat manuálně.. :-) A řeknu vám, že veškerá práce kolem těch koní + kolem teho areálu (třeba celý den od rána do večera - pro mě jako pro holku) byl čajíček oproti temu, když třeba 8 hodin sedím u PC, musím dělat nějakou administrativu a přemýšlet u teho... Ano, je to rozdíl. Ale je to stále jen můj názor ;-)

_________________
Škoda Octavia 1.9 TDi Ambiente


7.5.09, 21:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Samozřejmě jsem to myslel obecně a ne konkrétně.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


7.5.09, 21:53
Profil
VYKOŘISŤOVATEL
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4161
Bydliště: Štatl
Příspěvek 
a hlavně OT :wink:
Weris pak dej vedet jak si dopadla-závady a řešení

_________________
130 RAPID 85' Veverka
Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné

http://www.japl.cz - služby od JIMa


8.5.09, 05:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
Trocha OT, ale objavil som zaujimavy naftovy clanok, a az na par drobnosti snim suhlasim.

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


8.5.09, 14:58
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
Octávka vypadá schopně :) koupit dobrou ojetou Octávku snad nejde - nedávno jsem kámošovi pomáhal s výběrem a nevybrali jsme nic, v bazarech samé opravené přestříkané bouračky nebo totální vraždy s motorem a podvozkem po smrti které vypadají dobře dokud se s tím člověk neprojede. Dovozy a na inzeráty všechno ztočený tachometr....z toho co nám nabízeli jsem se léčil hodně dlouho :) - úplně taq samá situace jako když jsem před časem sháněl pěkného Formana, myslel jsem si že mi nic neunikne ale takovým způsobem jsem naletěl že to až hezké není...takže přeju ať dobře slouží.


9.5.09, 13:04
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek 
gokralik píše:
Samozřejmě jsem to myslel obecně a ne konkrétně.


V pohodě :wink: Aspoň jsem se vypsala teda :D

_________________
Škoda Octavia 1.9 TDi Ambiente


9.5.09, 21:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek 
Jim píše:
a hlavně OT :wink:
Weris pak dej vedet jak si dopadla-závady a řešení


OK, jasný že jo :) Jen se to teď malinko zdrží :(

_________________
Škoda Octavia 1.9 TDi Ambiente


9.5.09, 21:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek 
cyz píše:
Octávka vypadá schopně :) koupit dobrou ojetou Octávku snad nejde - nedávno jsem kámošovi pomáhal s výběrem a nevybrali jsme nic, v bazarech samé opravené přestříkané bouračky nebo totální vraždy s motorem a podvozkem po smrti které vypadají dobře dokud se s tím člověk neprojede. Dovozy a na inzeráty všechno ztočený tachometr....z toho co nám nabízeli jsem se léčil hodně dlouho :) - úplně taq samá situace jako když jsem před časem sháněl pěkného Formana, myslel jsem si že mi nic neunikne ale takovým způsobem jsem naletěl že to až hezké není...takže přeju ať dobře slouží.


Jj, je to ale tak.. Ale myslím, že nejen s Octávkama.. Brácha asi rok zpátky kupoval auto a chtěl buď Leona, Toledo, Octávku... V rámci finančních možností. Takže projel ČR, Německo, Belgii, Holandsko (tuším teda, že to byly tyto státy :D ) a vrátil se s prázdnou.. Jel s nějakým automechanikem a prostě nic, co by odpovídalo, nenašli. Nakonec si koupil v Brně Focusa s najetýma 120ti tis. km. Hm, co si budem vykládat, ty km jen těžko odpovídali. Auto na první pohled nevypadalo špatně, ale už při důkladné prohlídce jsme to o pár tisíce tu cenu posunuli níže a interiér vypadal spíš jako byl měl nalítaných tak 300 tis. Když otočím klíčkem a nastartuju, tak mi to přijde spíš jak traktor... Motor při poslechu jako by měl už hodně za sebou.. Ale může to být jen nějaká mystifikace americkýho fordu, nevím :D Ale tak to je vedlejší. Prostě jsem chtěla říct, že je fakt těžký najít auto, u kterýho bude vše v pohodě tak jak vám to majitel řekne. Jo, zažila jsem takovů A3, fakt pěkná, ještě ta starší, ale měla ju nějaká manželka nějakýho bossa, co měl firmu jakůsi a prej s tým vyjížděla hodně málo z garáže, nechala se spíš vozit s manželem - asi v nějakým kočáru :-P . Auto bylo koupený a pravidelně servisovaný v Porche Brno (kde mám známého) a když sem v tom jela, řídila jsem to - vše bylo naprosto nevychozené, interiér fakt pěkný, vše jako nové. Mělo to nalítaných 60 tis. km.

_________________
Škoda Octavia 1.9 TDi Ambiente


9.5.09, 21:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4693
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Weris píše:

To se tu nějak zvrtlo tý jo ;-) Doufám, že nikdo nějak tímto třeba nerýpe do mě.
Podivejte... Já se třeba už od 8mi roků věnuju koním, jezdectví i závodně. Teď už teda ne, už není čas, ale svýho koníka sem měla jen měsíc (byl nemocný, tak sem ho vrátila :-( )... Koně neznamená jen se vozit. Kolem nich je neskutečné množství práce, zvlášť, když jsme jich tam měli 30! Ten co to nezažil, tak si to nedokáže představit.. Trénování toho koně (kůň má průměrně 600 kg) je oproti temu med, i když se s takovou horou přetahujete, rvete mu krk a hlavu dole, aby vyklenul hřbet atd, atd... Je to spousta dřiny přes modřiny, spáleniny, zlomeniny, natažený celý tělo, ukůsnutý uši třeba :-), zlomená čelist třeba, obratle až k ochrnutí, což se všecko stává a může stát. A to ještě nemluvě o tom, že ve stáji kde jsem byla já, jsme s ostatníma členama povinně zúčastnila "budování" areálu - malování pokojů, kopání krumpáčem zmrzlého prachu, cihel v zimě a vožení v kolečkách teho bordelu do zmrzlého kopce, přenášení velkých polen dřeva na rozsekání, přeskládávání cihel z jednoho místa na druhý, šmirglování a nanášení několika vrstev barvy na mobilní boxy... No, ale bylo spoustu, teď už si nemůžu nic vybavit.. :-D
To jen kdyby chtěl někdo pochybovat o tom, že já tako HOLKA třeba nedokážu pracovat manuálně.. :-) A řeknu vám, že veškerá práce kolem těch koní + kolem teho areálu (třeba celý den od rána do večera - pro mě jako pro holku) byl čajíček oproti temu, když třeba 8 hodin sedím u PC, musím dělat nějakou administrativu a přemýšlet u teho... Ano, je to rozdíl. Ale je to stále jen můj názor ;-)

to máš můj obdiv na koníka taky sem tam sednu popisem mi připomínáš kámoša taky blázen do koní ale zas je to kluk má kobylu trochu nervozní obracel seno obracečkou a ta kobyla mu cukala dvakrát roztrhla řetaz tak ju nechal stát obrátil rukama jel dom a v průjezdu se mu poveldo že ho kobyla přejela obracečkou a vydlou jak je na ní mu propíchla slezinu...
jinak koně mi připadnou jako pěknej koníček ale náročnej jak píšeš já bych to asik nedal :oops:
stou prací na počítači nemáš problémi s očima?
jinak promin za zasírání!
Tak ať oktávečka jezdí a podaří se vychytat mouchy jinak tě tu taky samozdřejmě vítám
:wink:

_________________
Seat toledo 1.9 TDI 1996
Seat toledo 1.9 TDI 1998
T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák
Včelař

Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!


9.5.09, 23:13
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz