Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 12:42



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Felicia 1.3 - krátkodobá ztráta výkonu 
Autor Zpráva

Příspěvky: 18
Příspěvek Felicia 1.3 - krátkodobá ztráta výkonu
Někdy se mi stane při rozjezdu s vlažným motorem, že auto ztratí na 1 - 2 vteřiny výkon. Diagnostika nic neukázala a bylo vyměněno čidlo teploty chladící kapaliny. Nemáte někdo zkušenost co s tím může být? Felicia 1.3 r.v.96 jednobodové vstřikování Bosch. Díky.


17.1.07, 20:36
Profil
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
těžko říct, asi máš motor v horší kondici, chlad, palivo nic moc a tak ti to stáhne lambda a jak se ti vylepší exhalace a zvednou točky tak ti to zas vypálí, šel bych po VN kabelech svíčky platinum, nový palec a víčko, tankování benzínu to bych si rozmyslel miloš


17.1.07, 21:04
Profil

Příspěvky: 18
Příspěvek 
Benzín beru u OMV, svíčky, kabely, palec a víčko rozdělovače vše je nové. Motor jede jinak celkem dobře, má najeto poctivých 100 tis. km. Olej se neztrácí.


18.1.07, 17:42
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
a jezdils už v jiné feldě? to dělá snak každá, že nevypálí jak raketa, tam lamda to trochu omezí, aby kat stíhal miloš


18.1.07, 17:51
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
No jo to samý dělá renault clio II 1,4 16v 98ps prostě jedu ze začátku zlehka a jak to chci trošku přišlápnout tak to najednou trošku přestane táhnout a pak to hned zase jede, ale ani saxo ani fáčko mi to nedělá tak nevim

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


18.1.07, 17:57
Profil ICQ
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
Ritchma píše:
No jo to samý dělá renault clio II 1,4 16v 98ps prostě jedu ze začátku zlehka a jak to chci trošku přišlápnout tak to najednou trošku přestane táhnout a pak to hned zase jede, ale ani saxo ani fáčko mi to nedělá tak nevim


to clio ma pomalu elektroniku (dupnem na plyn na neutrali a rucicka na otackomeri vyleti az o pol sekundy na to), to je jedna vec, a dalsia ze to musi splnat EURO 4 a asi potrebuje dlhsi cas kym sa spravne nastavi.... neviem, ja si to takto vysvetlujem
na fave to nerobi, potvrdzujem :D karbec rulz 8)

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


18.1.07, 18:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 18
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
a jezdils už v jiné feldě? to dělá snak každá, že nevypálí jak raketa, tam lamda to trochu omezí, aby kat stíhal miloš


Jezdil jsem ještě s 1.3 MPI z roku 2000. Byla trochu živější, ale v žádném případě ani na okamžik neztratila výkon. Ještě mám Megana z roku 96 2.0 a tam také žádné zaváhání není.


18.1.07, 18:07
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Voci píše:
slovacek.milos píše:
a jezdils už v jiné feldě? to dělá snak každá, že nevypálí jak raketa, tam lamda to trochu omezí, aby kat stíhal miloš


Jezdil jsem ještě s 1.3 MPI z roku 2000. Byla trochu živější, ale v žádném případě ani na okamžik neztratila výkon. Ještě mám Megana z roku 96 2.0 a tam také žádné zaváhání není.


já bych šel po lambádě, ta ubírá výkon asi hlásí do ŘJ zmatky miloš


18.1.07, 19:24
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Voci píše:
slovacek.milos píše:
a jezdils už v jiné feldě? to dělá snak každá, že nevypálí jak raketa, tam lamda to trochu omezí, aby kat stíhal miloš


Jezdil jsem ještě s 1.3 MPI z roku 2000. Byla trochu živější, ale v žádném případě ani na okamžik neztratila výkon. Ještě mám Megana z roku 96 2.0 a tam také žádné zaváhání není.


já bych šel po lambádě, ta ubírá výkon asi hlásí do ŘJ špatné údaje a taky bych přejel ventily jestli tam máš správné vůle miloš


18.1.07, 19:25
Profil

Příspěvky: 18
Příspěvek 
Neměla by se špatná lambda sonda ukázat na diagnostice?


18.1.07, 19:50
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek 
Hlavně by se to asi projevovalo i jinak než tim že by to za studena ztratilo na chvilku výkon ne?

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


18.1.07, 19:56
Profil ICQ

Příspěvky: 18
Příspěvek 
Předpokládám, že jsi myslel spotřebou. Tu mám celkem dobrou, přibližně 7 l/100km


18.1.07, 20:03
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Voci píše:
Neměla by se špatná lambda sonda ukázat na diagnostice?


určitě měla, v paměti závad, mám vag, ale neřeknuti ještě jsem to nedělal že bych zkoušel zda nehlásí vadné údaje, jen jsem přečetl v pamšti závad že se třeba nehlásí a tak, pokud si vzpomenu podívám se do visu, ale stejně zajed si přešíst aspon pamět závad do škodvky to nestojí barák, třeba tam máš nějakou blbost, čidlo podtlaku, teplota, zanesený helův snímač, co poalivový filtr a tak miloš


18.1.07, 20:06
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 304
Bydliště: Sezimovo Ústí
Příspěvek 
Já mám Feldu 1,3 50 kW a dělá mi to samé.Když potřebuju na jedničku vystřelit do křižovatky tak to v podstatě nejde.Chviličku to jede jak kdyby docházel benzín a po vteřině až dvou vystřelí.S jinou Feldou jsem nikdy nejel, tak nevim jestli je to normální.


18.1.07, 21:58
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
pajavlk píše:
Já mám Feldu 1,3 50 kW a dělá mi to samé.Když potřebuju na jedničku vystřelit do křižovatky tak to v podstatě nejde.Chviličku to jede jak kdyby docházel benzín a po vteřině až dvou vystřelí.S jinou Feldou jsem nikdy nejel, tak nevim jestli je to normální.


jde to odstranit autosport cimbu za 3500 kč nová řídící jednotka 55 kW ten motor se vzpamatuje v desetině sekundy a vystřelí, čím jsou horší svíčky tak se efekt snižuje miloš


18.1.07, 22:57
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz