Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 06:31



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Tablety MPG 
Autor Zpráva

Příspěvky: 1
Bydliště: MORAVA
Příspěvek Tablety MPG
Dobrý den,na stránkách www.uspora.myffi.biz a myffi.cz jsem narazil na tablety MPG od americké fy FFI.Po přidání do benzinu,nafty by měli zvýšit výkon a snížit spotřebu až o 15%.Je to údajně patent NASA.Mají pracovat ve 2 fázích 1.ve spalovací komoře nanést tenkou vrstvu snižující tření, 2.zdokonalit spalování.
Setkal jste se s tím někdo a mohl by se k tomu vyjádřit odborník?


21.1.07, 11:32
Profil
Pspvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Jestli si chces znicit motor tak si treba do oleje pridej trochu kremicityho pisku. Tyhle blbosti vetsinou nic nedelaj nebo v horsim pripade nicej motor. Si pamatuju na tu reklamu jak kolegove Horsta Fuchse nalili nakou brecku do motoru a pak vypustili olej a auto najelo nekolik tisic km uplne bez oleje. No kravina samozrejme :D

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


21.1.07, 11:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
všechno je možné jednou jsem se dal na cestu všemožných úspor, mechanických i chemických a pri výpočtu těch procent jsem přišel k výsledku, že bych měl jezdit tak za jeden litr na sto, ale ve skutečnosti jsem jezdil k benzínce pořád stejně miloš


21.1.07, 11:40
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Matthes píše:
Jestli si chces znicit motor tak si treba do oleje pridej trochu kremicityho pisku. Tyhle blbosti vetsinou nic nedelaj nebo v horsim pripade nicej motor. Si pamatuju na tu reklamu jak kolegove Horsta Fuchse nalili nakou brecku do motoru a pak vypustili olej a auto najelo nekolik tisic km uplne bez oleje. No kravina samozrejme :D


to by ses divil na teflonový přípravek to jde, znám případ ale jen 15 kilometrů zapoměl nalít olej a nic se tomu nestalo ani teplota mu nejela nahoru miloš


21.1.07, 11:42
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
to by ses divil na teflonový přípravek to jde, znám případ ale jen 15 kilometrů zapoměl nalít olej a nic se tomu nestalo ani teplota mu nejela nahoru miloš


Hm, tak beru 15km, ale nekolik tisic km asi tezko :D. Pac co dela olej? Maze, chladi, odplavuje bordel, tesni ...

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


21.1.07, 11:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Matthes píše:
slovacek.milos píše:
to by ses divil na teflonový přípravek to jde, znám případ ale jen 15 kilometrů zapoměl nalít olej a nic se tomu nestalo ani teplota mu nejela nahoru miloš


Hm, tak beru 15km, ale nekolik tisic km asi tezko :D. Pac co dela olej? Maze, chladi, odplavuje bordel, tesni ...


v té reklamě najezdili snad několik stovek kilometrů těžko se to chápe ale? miloš


21.1.07, 11:57
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Ale taky sem slysel o lidech co si nalili nakou brecku do oilu a pak jim to ucpalo filtr. Zkuste nekdo ty tablety ale obavam se ze ucinek bude jak u cosmodisku :D

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


21.1.07, 12:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Matthes píše:
Ale taky sem slysel o lidech co si nalili nakou brecku do oilu a pak jim to ucpalo filtr. Zkuste nekdo ty tablety ale obavam se ze ucinek bude jak u cosmodisku :D


tos slyšel velmi dobře, ono v minulosti byl problém jak udržet přípravky rozmíchané v oleji, se to sráželo jako bílá pěna a nachytalo se to na koš a čerpadlo netahalo olej a došlo k zaqdření mnotoru, proto tam uváděli po aplikaci ujet 300 km v kuse, tento problém je ale mnoho let odstraněn miloš


21.1.07, 12:20
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Matthes píše:
Jestli si chces znicit motor tak si treba do oleje pridej trochu kremicityho pisku. Tyhle blbosti vetsinou nic nedelaj nebo v horsim pripade nicej motor. Si pamatuju na tu reklamu jak kolegove Horsta Fuchse nalili nakou brecku do motoru a pak vypustili olej a auto najelo nekolik tisic km uplne bez oleje. No kravina samozrejme :D


funguje strejdovi zarez mor o 175čž tak to koupil nalil a motot najednou šel :shock:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


21.1.07, 13:43
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Ak niekto napíše, že dám tabletku do benzínu a spotreba je -15% tak to bude 100% pravda....hi-hi...

voči všetkým prídavkom do oejov a palív som skeptický (po svojich a cudzích skúsenostiach)....škoda, lebo možno existujú aj prípravky, kt. fungujú, ale ich nikdy nevyskúšam...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


21.1.07, 14:09
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
ještě k tomu benzínu koupil jsem před sedmi lety garáž i se stovkou a byl tam kandák s komunistickým benzínem, to byl kup pro archeologa, benzin jsem nalil na zem a když jsem hodil sirku tak to buchlo a vyhořelo bezestopy, když koupím tady nahoře bezín a zapálím tak to začne hořet a zůstane flek, nedávno jsem opravoval motor z německa a když jsem dal vyšroubovanou svíčku k hlavě tak to normálně chytalo jak to šlo z válce nalil jsem to na zem a buch a shořelo bezestopy, tak možná nějaká ta oxidační tabletka do toho našeho toluén benzénu H2O a kdeco pomůže miloš


21.1.07, 16:52
Profil

Příspěvky: 4
Bydliště: Zlínsko
Příspěvek 
Fungují,já o nich slyšel loni od známého co se vrátil z USA.Před vánoci jsem je sehnal tady.Nevím sice jak fungují,nejsem odborník,ale po 4000km co je přidávám do Felicie je motor svižnější a při stejné stylu jízdy jsem spadl se spotřebou o 1litr na 100km.A k tomu Slicku někdy v r 91 když se objevil jsem jej dal do Formana za 3 r jsem najel 315tis km a za celou dobu jsem nemusel dolívat olej.


21.1.07, 17:38
Profil

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
To je vynález něco jako ty magnety :D ....úspora paliva... :lol: Kdyby to bylo tak jednoduchý a ten účinek tak markantní,tak by se to nedostalo možná ani na veřejnost.Ropnej gigant by to nepustil nejspíš do oběhu a taky by to klidně využívali automobilky.Každej přeci rád nabídne auto s malou spotřebou při stejným výkonu...Není to tak jednoduché.Tak že ani ty tablety nemají takový účinek,aby se vyplatilo je používat.Ale čím dál tím častěji se budeme setkávat s takovým to objevem,který by měl přinést úsporu tak drahého a už velmi ubívajícího paliva.Ať už začnou s tim vodíkem a lihem a bude klid :wink: :) A řepkou...pro příznivce dieselů :D :wink:


21.1.07, 17:43
Profil

Příspěvky: 4
Bydliště: Zlínsko
Příspěvek 
Doufejte,že se některý odborník k tomu vyjádří,nebo to zkuste jako já,sežeňte si je a vyzkoušejte.Tableta velikosti vitaminu C vám motor nezadře,filtr neucpe(rozpustil jsem ji v 1/2 naturalu úplně se rozpustila jen barva se zmněnila ze žluté na čajovou) a 40kč na nádrž vas nezrujnuje.


21.1.07, 18:33
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
jardo a co značka té tablety, tady to jeden nabízí vemu to klukovi do 1.6, taky to má stát nějak 400 korun deset tablet, at se nenapálím miloš


21.1.07, 20:17
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz