Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 10:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Felicia 1.3 - krátkodobá ztráta výkonu 
Autor Zpráva

Příspěvky: 18
Příspěvek 
Dostal jsem typ na zapalovací cívku. Co si o tom myslíte?


20.1.07, 18:00
Profil
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
asi nesmysl, ale za pokus to stojí práce to moc nedá miloš


21.1.07, 11:09
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
si taky nemyslím, máme bmm favo 40kw, šlápneš mu na krk, začne se dusit, dával se upravit ídící jednotka, chvíli ok
bych to viděl na to

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


21.1.07, 14:58
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
spartra píše:
si taky nemyslím, máme bmm favo 40kw, šlápneš mu na krk, začne se dusit, dával se upravit ídící jednotka, chvíli ok
bych to viděl na to


se neupravuje seženeš zrovna 50 kW přispůsobíš na wag, nebo když je bez ima tak jede hned miloš


21.1.07, 16:28
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
šak sem myslel přes computer chipovaná :?
na to se zatím prdí, je tam vyhořelej katylyzátor, jěště kupovat jednotku, na to sere pes momentálně, jede, to je důležitý :D
otazečka copak je to ima :shock:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


21.1.07, 21:32
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
imobilizér :)

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


21.1.07, 22:07
Profil ICQ

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
ach tak, děkuji :oops: 8)

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


22.1.07, 13:06
Profil

Příspěvky: 18
Příspěvek 
Tak problém se zdá vyřešen. Ucpaný palivový filtr. Filtr jsem vyměnil a auto jede o dost lépe a hlavně neztrácí výkon. Tak snad to bude dobrý.


13.2.07, 19:45
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Voci píše:
Tak problém se zdá vyřešen. Ucpaný palivový filtr. Filtr jsem vyměnil a auto jede o dost lépe a hlavně neztrácí výkon. Tak snad to bude dobrý.


když to bylo údržbou filtr výměna 60.000 km, tak ještě vydělěj palivové čerpadlo, není to jednoduché, ale na spodu čerpadla je sítko tak je ho potřeba taky občas vyčistit , jde vyloupnout a nejlépe celou nádrž pokud to máš poněkom, tak jsou tam kousky zatržených hadic, barva z kanystrů a kde co, a všechno se ti pomalu rozpouští, mně se tento problém stal, že se to po výměně filtru vylepšilo, byla ve filtru černá sračka a ty správné točky to chytlo až po vyčistění toho sítka, na něm byla jako želatina s bordelem miloš


14.2.07, 07:55
Profil

Příspěvky: 18
Příspěvek 
Tak to není dobrý. Auto i nadále ztrácí výkon. Už jsem vyměnil na zkoušku i vstřikování, ale bez výsledku.


3.3.07, 19:36
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Voci píše:
Tak to není dobrý. Auto i nadále ztrácí výkon. Už jsem vyměnil na zkoušku i vstřikování, ale bez výsledku.


já bych zkusil ještě zkousku čerpadla dělá se to tak, že se vtáhne hadička co jde do vstřikování, za určitou dobu určité množství a tlak tlakoměrem se měří, já teda to zacpu pratem a když ten tlak udržím tak je čerpadlo KO, jsem u špatného počítače tak ti hodnoty neřeknu, a ještě pokud pomohlo trochu výměna filtru, udělal bych to sítko co je na dně nádrže v čerpadle jde vyloupnout a vyfoukat at vyloučíš že to není dodávkou a tlakem paliva, podobné příznaky mají čerpadla čína fuel pump, nechce to akcelerovat a jsou tam prodlevy, ted nevím správné čerpadlo má značku VDO, namontoval jsem pět a pět reklamací miloš


4.3.07, 11:59
Profil

Příspěvky: 18
Příspěvek 
Tak jsem vyměnil Hallův snímač otáček klikového hřídele a opět to vypadá, že už to bude v pohodě :D . Auto je živější a zase o něco lépe jede. Tak snad už jsem to trefil.


26.3.07, 17:52
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
a co ten předchozí byl čistý neho byl na něm binec z převodovky a spojky miloš


26.3.07, 19:13
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
pajavlk píše:
Já mám Feldu 1,3 50 kW a dělá mi to samé.Když potřebuju na jedničku vystřelit do křižovatky tak to v podstatě nejde.Chviličku to jede jak kdyby docházel benzín a po vteřině až dvou vystřelí.S jinou Feldou jsem nikdy nejel, tak nevim jestli je to normální.

Skus ci to robi aj pri plnej nadrzi. Toto mi felcka robila pri stave benzinu 10 litrov a menej. Konstrukcna chyba palivoveho systemu.


26.3.07, 23:48
Profil

Příspěvky: 18
Příspěvek 
Předchozí byl naprosto čistý. Na první pohled v pořádku. Taky jsem se dozvěděl, že Hallův snímač diagnostika prý neukáže. Což se potvrdilo, protože diagnostika naprosto v pořádku.


27.3.07, 06:37
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz