Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 10:39



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 žere olej jako ...... 
Autor Zpráva

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Když zastavíš vypneš motor a pak kličkem zapneš budiky....no zítra s tím skočím za tím mechanikem co mi to dělal.....


1.4.07, 21:08
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
No jestli to vaří a voda je špinavá (mastná) tak to můžeš znova rozdělat a už přeměřit i vložky jestli nejsou utopený, a stím žraním oleje usuzuješ z toho že ti opravdu ubejvá výrazně nebo jen z toho že to kouří? pokud jen z toho že to kouří tak to může být jen pára a tím pádem ti valý voda do válce. No to je takovejch možností co s tím teď může být že ti přeju upřímnou soustrast 8)

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


1.4.07, 21:13
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
TaK JSEM BYL TEĎ RÁNO ZA TÍM MECHANIKEM A JAK NA POTVORU TO NEKOUŘILO A ŘÍKAL ŽE JE TO UPLNĚ NORMALNÍ....OLEJ JAK JSEM RÁNO ZJISTIL JE PO HORNÍ RYSKU JAK BYL..TAKŽE NEUBÝVÁ.....KOUPIL JSEM VČERA PŘÍPRAVEK DO OLEJE NA NĚJAKÉ PŘEŤESNĚNÍ A PROTI KOUŘIVOSTI A ZDÁ SE ŽE TO PPOMOHLO....JINAK VODA VE VÁLCÍCH NENÍ TO BY SE ASI PROJEVILO PŘI JÍZDĚ A STARTECH NE??? nO KAŽDOPÁDNĚ ASI SEDLO TĚSNĚNÍ POD HLAVOU TAKŽE TO JDE NA PŘETAH.,....


2.4.07, 08:11
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
No tak snad OK, sem akorat zvedav jesi to tim pripravkem do oilu neucpes :) a nezedres :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


2.4.07, 15:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Nezadřu doufám....


2.4.07, 16:03
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Tak jsem přišel na velmi zajimavou věc.....když to kouří tak to kouří jen na plyn na benzin nekouří... neubývá ani olej ani voda....takže postup byl takový na tom velkém plynovém něčem co je u motoru to kulaté z čeho vedou hadice...takže hned zepředu je takový šroub který byl volný dotahl jsem jej a co se nestalo na plyn to přestalo kouřit o hooodně méně...ještě jsem se to přiškrtil a nekouřilo to už skoro vůbec....teda oproti tomu co to kouřilo. 6e by se tam srážella voda??? Asi jooo


3.4.07, 07:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 91 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz