Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 11:28



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 Výměna motoru..... 
Autor Zpráva

Příspěvky: 9049
Příspěvek Výměna motoru.....
.....co všechno musí dolů a co všechno kde povolit.....já jen ať nepovoluji něco zbytečně.....


10.4.07, 14:05
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek Re: Výměna motoru.....
škoda 105 na 120 píše:
.....co všechno musí dolů a co všechno kde povolit.....já jen ať nepovoluji něco zbytečně.....


Na jakem aute? :?:


10.4.07, 14:31
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4576
Bydliště: Citov Ol.Kraj
Příspěvek ....
vsecky hadice co jdou do motoru potom od prevodovky asi 6 srubu ale nereknu ti to presne a potom 2 na kazde strane jak je ta hlavni tycka co ti nese celej motor asik vis a nezapomen podlozit prevodovku


10.4.07, 14:39
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Odpojis vodu benzin veskerou eletriku, lanka plynu a sytice. Povolis matky sroubu co spojujou motor a prevodovku. Je nutne mit zvednuty auto, pak pri sundanym zadnim cele a podepreny prevodovce i motoru 2 heverama odsroubujes 4 srouby na pricce motoru. Pokud bys nemel auto zvednuty, tak se ti karoserie prudce vymrsti vzhuru :lol: Pak couvnes s motorem, je dobry pod nim mit hever pojizdny :) Stava se ze prevodovka a motor sou zalepeny (zaklesnuty) tak ja to oklepal malym kladivkem, nebo se to da udelat este tak ze nez povolis pricku motoru tak to prizvednes za konec prevodovky (nepatrne :!: ) a ono se to oddeli samo. Je lepsi to delat ve dvou lidech :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


10.4.07, 14:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Tak to bude jednoduché....


10.4.07, 17:56
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
škoda 105 na 120 píše:
Tak to bude jednoduché....


Jo :) hlavne pri nandavani novyho motoru neohnout mrkev :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


10.4.07, 18:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Tak auto je zvednuty aby to nevyleťelo nahoru jak ten starý shodím a mám na to vozíček takže k tomu přijedu a nasadím.....Bude dobré....Akorát dneska prší tak jsem udělal houby...


10.4.07, 18:35
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
škoda 105 na 120 píše:
Tak auto je zvednuty aby to nevyleťelo nahoru jak ten starý shodím a mám na to vozíček takže k tomu přijedu a nasadím.....Bude dobré....Akorát dneska prší tak jsem udělal houby...


než vytáhneš motor ven tak si zařaď trojku tím zasuneš řadící tyčku do převodovky takže kdyby náhodou nějakým způsobem hrkla převodovka níž než je zdráva tak ohneš tu tyčku až na konci a ne v polovině takže i když bude ohutá tak pujde řadit. když tam necháš neutrál nebo 2,4,zpátečku, můžeš napáchat škody.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


10.4.07, 19:04
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Jasne dám tam za 3...


10.4.07, 19:19
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
no není to zas takové jednoduché jak jsem čekal 3 dny a motor tam furt je....je fakt že času na to mám málo ale tak to se zvládne......teda alespoň doufám....


12.4.07, 07:10
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
škoda 105 na 120 píše:
no není to zas takové jednoduché jak jsem čekal 3 dny a motor tam furt je....je fakt že času na to mám málo ale tak to se zvládne......teda alespoň doufám....


Co tam všechno děláš? Tři dny?

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


12.4.07, 07:32
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Tak já chodím taky do práce......a v 8 už je tma.....a jeden den pršelo....Mám na to tak hodinu hodinu a půl denně...Ale už mám všechno připravené a teď ho jenom vytahnout a dát nový...dělám to poprvé tak mě musíte brát s rezervou....


12.4.07, 07:37
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Tak motor je venku a dneska tam půjde krásný 130kový.... ještě se chci zeptat ale ohledně výmazu čísla motoru z TP... když mi ho máznou co to bude obnášet??? A budou nějaké problémy???? Nebo ho fakt přerazit???? Pak pisnu jestli jezdím nebo ne-e


13.4.07, 07:29
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Akorát si ze mě otec dělal legraci říkal že on měnil motor za 2 hodiny a bez zvedaku a takových vymožeností dnešní doby....


13.4.07, 07:30
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 167
Bydliště: Prostějov
Příspěvek 
Na výmaz motoru potřebuješ papír z evidenčky, že tam máš ten původní (což jestli nemáš a motor už jsui přehodil může být celkém problém :shock: ). Ten papír doneseš na inspektorát a oni ti z TP vymažou číslo motoru 8)

_________________
ALFA ROMEO 146 1,9 TD - parádička :-)
AUDI COUPÉ QUATTRO 2,3 20V = pořádná strojovna ( 125 kw :-) )
ŠKODA 120LS, rv 81 - po STK :-) = Už není-totálka :-( , ale né mou vinou ;-)


13.4.07, 09:06
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz