Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 11:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 servis škoda 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek servis škoda
dneska jsem byl na STK s feldou, 78.000 km, servisní knížka, pravidelný servis v autorizovaném servisu škoda, první majitelka, jezdí slušně, motor čtyřikrát vyšší CO2, žere olej, rozvody děs, sečkovice, kotouče 8.8 mm, svíčky jsem z toho dosloně vypáčil, zadní brzdy jak v komínu bordel, vzduchový filtr vypadal jak olejový, nepomlouvám nejmenuji miloš


18.4.07, 16:12
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
njn. já když vidím jak nakupujou poslý dály v prondu pro škodovku, heh 8)

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


18.4.07, 17:44
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
O autorizovaným servise škoda mě ani nemluv!!!!! Jsem v jednom byl a po 14dnech jsem jim praštil s vercajkem a šel do pr**le protože takovou odpovědnost na sebe srát nenechám. Moje zkušenost vysvětluje tvoje objevení brzd. Přijela Octáva na 60 000 prohlídku, přejímací technik auto převzal najel na válce tam to 5 minut podržel a pak mě řekl že mám jen zkontrolovat a vymazat chybovou paměť, vyměnit olej a kouknout na vejfuck, že na brzdy není potřeba koukat protože jsou na válcích OK , že to projel a že tam ani nic nehrká že nemusím ani sundávat kola a ať to pak podepíšu a donesu mu to , načež jsem mu řekl že buď se to prohlídne pořádně tak jak má nebo si to může udělat sám protože už jen když se podívám zkrz kolo tak ty kotouče žádná sláva a desky taky už nevypadaj moc silně, klidně se ten balik mohl podívat a byl by pokoj, byly tam hliníkový kola takže krásně všechno vidět, ne, on si radši na obědě postěžoval vrchnímu přejímačoj, ten si mě zavolal a řekl mě že budu dělat práci tak jak mě řeknou, a kdyby se to náhodou opakovalo tak že by to mohlo mít rychlej konec. Tak jsem mu řekl ať mě dá papír na sepsání vercajku a že okamžitě končím protože si nevemu na sebe lidskej život. Za půl hoďky jsem byl venku :lol: a už bych nikdy nešel dělat do servisu pro někoho, vždycky sám na sebe a za sebe. O těch vzduchovejch filtrech ani nemluvím, vyfoukaný a naúčtovaný nový? Každý druhý auto který od nich odjede.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


18.4.07, 19:53
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
my když sme tam byli tak si táta řek že chce bejt u výměny :wink:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


18.4.07, 20:39
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek Re: servis škoda
Je to každýho zkušenost....co jezdím za kámošema do škoda servisu tak tam se opravdu zas na druhou stranu s něčím neserou a co je špatný či pochybný tak vymění a nebo prokonzultují s majiteli.....co se týče prohlídek tak tam sem nezaregistroval nic co by třeba neměnily (filtry a pod.)Jezdím mu občas pomáhat když nemám do čeho píchnout... :D

_________________
Obrázek


18.4.07, 22:11
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz