Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 12:55



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 felda bmm 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek felda bmm
wag nic neukázal....za studena chytne jen pod plným plynem a na volnoběh kolísaj strašně otáčky že to chcípá a při dojíždění ke křižovatce to chcípne taky a opětovné nastartování je těžké protože se tomu nechce ale pokaždý to nakonec chytne....tak a teď babo raď... :D

_________________
Obrázek


20.5.07, 19:24
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: felda bmm
roman heller píše:
wag nic neukázal....za studena chytne jen pod plným plynem a na volnoběh kolísaj strašně otáčky že to chcípá a při dojíždění ke křižovatce to chcípne taky a opětovné nastartování je těžké protože se tomu nechce ale pokaždý to nakonec chytne....tak a teď babo raď... :D


Sice by si to mělo nastavit samo ale nepootočil se rozdělovač? vše by mělo být proti riskám na 0 případně vyndat palec a podívat se dovnitř jestli v něm není nastřiženej ten nálitek co ho zajišťuje proti otočení.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


20.5.07, 20:21
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10219
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: felda bmm
roman heller píše:
wag nic neukázal....za studena chytne jen pod plným plynem a na volnoběh kolísaj strašně otáčky že to chcípá a při dojíždění ke křižovatce to chcípne taky a opětovné nastartování je těžké protože se tomu nechce ale pokaždý to nakonec chytne....tak a teď babo raď... :D


Na tatově octě 1,6 (služebák, cca 250kkm) tohlě dělaly odešlý snímače otáček...nevím přesně jestli odešel jeden, oba nebo kterej z nich, to mi nebyl schopnej říct, ale je pravda že objel snad 5 servisů, na diagnostice furt nic, až v šestým to spravili...motor se prostě na volnoběh zachlastal...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


20.5.07, 22:34
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
mno a co lambda, ta se na wagu ukáže?

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


21.5.07, 00:44
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
a hulí se z výfuku? nebo to nemá palivo? jaký má tlak čerpadlo, palivový fitr, ucpané to sítka na čerpadle v nádrži, kdo to vagoval, podíval se na teplotu motoru, myslím to čdlo na sání jestli nehlásí kraviny,nebo jen přečetl pamět, ten rozdělovač probádat, palec umí i povyjet, postupně jednou se na to přijde miloš


21.5.07, 10:57
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek 
Zdar,tak sem to dnes vzdal po bádání čím to bude.......diagnostiku dělal kámoš co má noteboke.......Zajel sem dnes za kámošem do škoda servisu a divil se......nahlásilo to zkrat na poťáku na klapce a zkrat na servomotorku na škrtící klapce.....sehnal sem tu celou vstřikovací jednotku komplet za 500kč a už jezdí,kámošovi co mi dělal tu první diagnostiku sem vlice poděkoval a až se stím naučí tak pak teprve zas přijedu..... :D

_________________
Obrázek


21.5.07, 13:55
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
roman heller píše:
Zdar,tak sem to dnes vzdal po bádání čím to bude.......diagnostiku dělal kámoš co má noteboke.......Zajel sem dnes za kámošem do škoda servisu a divil se......nahlásilo to zkrat na poťáku na klapce a zkrat na servomotorku na škrtící klapce.....sehnal sem tu celou vstřikovací jednotku komplet za 500kč a už jezdí,kámošovi co mi dělal tu první diagnostiku sem vlice poděkoval a až se stím naučí tak pak teprve zas přijedu..... :D


jj je to boj, já když zajedu do origo škoda servisu tak mi nejsou schopní říct kterej vstřik na MPi jde špatně, a když zajedu do jedný vesnice za pánem co se zabívá diagnostikou, nastavováním karburátorů na stavu atd tak mě řekne kterej přesně jde do háje a kterej už v háji je.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


21.5.07, 15:32
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz