Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 12:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 teplota vody.... 
Autor Zpráva
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
ale blby vicko malokdy dela takovej brajgl.. ja jezdil s blbym vickem 3 roky ( ta guma skoro chybela) a nic se nedelo..

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


23.5.07, 18:12
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 12
Příspěvek 
Tak nevím co tady pořád řešíte. 80 C je dle mně úplně normální provozní teplota motoru. VW uvádí jako normální provozní teplotu motoru rozmezí hodnot 80 - 110 C. U některých nových modelů Golf ukazuje ručička teploměru na přístrojové desce 90 C jakmile skutečná teplota chladící kapaliny dosáhne 75 C a na této hodnotě drží jak přikovaná v celém intervalu skutečných hodnot 75 C - 105 C. Takže teploměr ukazuje něco jiného než je ve skutečnosti.


23.5.07, 19:11
Profil

Příspěvky: 185
Bydliště: Ostrava
Příspěvek 
Prave vicko mam nove, kdyby to bublalo pres nej tak bude nad tesnenim voda ale ja tam sucho. Ani prepadovou hadickou (jde mi do flasky) nic nekape. Jediny co prosakuje je prave stara hadice odvzdusnujici topeni. Tu musim vymenit.
No jinak sem prave vymenil chladic a zitra to odzkousim. Hadicka spojujici maly okruh je cista. Do zasoby mam pripraveny novy termostat a v pripade potreby koupim novou pumpu. Na skudce me vzdy udivuji ceny :D chladic, termostat, dve sady na svisle cepy, el.prerusovac blinkru z filcky, silentbloky na torzni stabilizator a par tesneni - do kupy 1700kc, uzasne :D Nak


23.5.07, 19:59
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3197
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
nejak zvlast tomu nerozumim ale ja mam na rapidu z expanzky vyvedenou tenkou hadicku dolu kde trci rovnou smer silnice. Mam dojen ze tam neni zadny pretlakovy ventil, takze by tudy mel utikat tlak z expanzky ven jak je mu libo. Jestli je to jinak tak sorac ale rikam co vim. Kdyztak se rad poucim. Mam rapida teprve mesic.

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


23.5.07, 20:53
Profil ICQ
Dezertér
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12399
Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
Příspěvek 
No na tom víčku je zespodu to těsnění přitlačováno pružinou...to je přetlak...

_________________
Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION
BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš.
Zakládající člen Coupé clubu TW
Škoda 743 Forever Team
Člen klubu ostrých motorů TW


23.5.07, 20:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3197
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
Martin 007 píše:
No na tom víčku je zespodu to těsnění přitlačováno pružinou...to je přetlak...

takze ta hadicka je vyvedena az za tim tesnenim te zatky? :oops:

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


23.5.07, 21:02
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
jj

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


23.5.07, 21:07
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 185
Bydliště: Ostrava
Příspěvek 
Takze muzu aspon rict zkusenost z dnesni jizdy do prace. Ted rano tady bylo venku kolem 20°C, teplota prvnich asi 10km skakala mezi 70-80°C bylo to celkem zabavne pozorovat rucicku jak chodi pomalu nahoru a dolu :D nakonec se teplota ustalila na 75°C a tam zustala po zbytek cesty (20km) pri rychlosti 90kmh. Vymenil sem teda jen chladic, do termostatu ani do cerpadla sem se nekoukal. Akorat je mi divne ze teplota zustala na 75°C, kdyz termostat se obvykle otevira nekde kolem 82°C, ale hlavne ze drzi porad stejna a pomalu nenarusta jako pred tim. Holt nove koste dobre mete 8) Nak

PS. nechce nekdo stary chladic? :D takova mrcha tezka kovova, hlinik jak se zminuje manual ke skudce to rozhodne neni...a med uz vubec ne. Nak


24.5.07, 06:48
Profil ICQ

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
Tak já teď auto otestoval pěkně.....jel jsem Ostrava - Pardubice, nějakých 260km, jel jsem nonstop 3hodiny, za ostravou kopce zatáčky brzda plyn prostě všechno co se dá, pak asi 40km dálnice rychlostí 130km/h, pak mezi město 90-110km/h....a teplota když vylezla v motoru na těch 80 tak se tam pohybovala a nestoupla na víc, a dolů se občas dostala při té dálnici třeba tam to fouká tak to chládí. No na cestě zpátky jsem trčel chvílí v zácpě ve městě no a tam to bylo kolem 90°C ale víc ne. No takže od středy do teď jsem najezdil nějakých 850km a úplně bez problému. Takže škodě zdar, Jinak se pasatu za mnou nelíbilo když jsem předjížděl do kopce....Ale klaksón a světla mu fakt fungovaly.....


27.5.07, 11:50
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10219
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
škoda 105 na 120 píše:
Tak já teď auto otestoval pěkně.....jel jsem Ostrava - Pardubice, nějakých 260km, jel jsem nonstop 3hodiny, za ostravou kopce zatáčky brzda plyn prostě všechno co se dá, pak asi 40km dálnice rychlostí 130km/h, pak mezi město 90-110km/h....a teplota když vylezla v motoru na těch 80 tak se tam pohybovala a nestoupla na víc, a dolů se občas dostala při té dálnici třeba tam to fouká tak to chládí. No na cestě zpátky jsem trčel chvílí v zácpě ve městě no a tam to bylo kolem 90°C ale víc ne. No takže od středy do teď jsem najezdil nějakých 850km a úplně bez problému. Takže škodě zdar, Jinak se pasatu za mnou nelíbilo když jsem předjížděl do kopce....Ale klaksón a světla mu fakt fungovaly.....

passat plný prasat :lol: :lol: :lol:

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


27.5.07, 11:56
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz