Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 12:52



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 chyba 17964 - vyřešeno 
Autor Zpráva

Příspěvky: 2
Příspěvek chyba 17964 - vyřešeno
zdravím poradí mi někdo s problémem ztráty výkonu za jízdy u 1,9 tdi 81 kw. Vag vyhodil chybu 17964 regulace plnícího tlaku - MEZ REGULACE NEDOSAŽENA . Nejde vyrušit ani vypnutím zapalovaní. dík

Zdravím pánové

všem co mi napsali své úvahy o mém problému díky
A rád bych se s Vámi podělil o vyřešení .Jak jsem psal ztratil jsem výkon motoru za jízdy vag vyhodil chybu 17964 - regulace plnícího tlaku - regulace tlaku nedosažena . Jednalo se pouze o vyskočenou podtlakovou hadičku směřující k N75, po nasazení mi opět motor líta ve 103 kW .
Zdravím taky slovácka.milose který mi vlastně neporadil a akorát sýčkoval .


Naposledy upravil eefendy dne 2.6.07, 14:00, celkově upraveno 2



29.5.07, 15:57
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
17964 je chyba turba, nedává plnej tlak.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


29.5.07, 17:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
řek bych chyba ventilu turba :wink:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


29.5.07, 18:12
Profil ICQ

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Ventil ti slouží jako redučák, při překročení tlaku snesitelnýho pro motor otevře klapku a upustí zbytek přetlaku do komína, pod tímto číslem VAG kódu je nízký plnící tlak turba, může být jen přidřená klapka a turbo upouští část tlaku do výfuku, nebo je turbo v pr... a netlakuje.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


Naposledy upravil Drak dne 29.5.07, 18:22, celkově upraveno 1



29.5.07, 18:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Drak píše:
Ventil ti slouží jako redučák, při překročení tlaku snesitelnýho pro motor otevře klapku a upustí zbytek přetlaku do komína, pod tímto číslem VAG kódu je nízký plnící tlak turba.


to jo třeba může bejt furt otevřenej nebo tak :wink:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


29.5.07, 18:21
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
taky tam je regulace vstupního průřezu, příště napiš rok výroby, moje rady, pokud ho vyšroubuješ, tak si užiješ, pak se na to turbo můžeš dívat, pak něco šroubovat čistit a profukovat, pak ho tam namontovat, navagovat, zas to nepojede, a pořád dokola, a až tě to přestane bavit zajdi se zeptat do škodovky co stojí nové turbo :shock: tím se dostaneš do reálného stavu s možností zbavit se chyby 17964 miloš


29.5.07, 20:23
Profil

Příspěvky: 2
Příspěvek 
Zdravím pánové
všem co mi napsali své úvahy o mém problému díky
A rád bych se s Vámi podělil o Vyřešení .Jak jsem psal ztratil jsem výkon motoru za jízdy vag vyhodil chybu 17964 - regulace plnícího tlaku - regulace tlaku nedosažena .
Jednalo se pouze o vyskočenou podtlakovou hadičku směřující k N75, po nasazení mi opět motor líta ve 103 kW .[/b]


2.6.07, 13:53
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
eefendy píše:
Zdravím pánové
všem co mi napsali své úvahy o mém problému díky
A rád bych se s Vámi podělil o Vyřešení .Jak jsem psal ztratil jsem výkon motoru za jízdy vag vyhodil chybu 17964 - regulace plnícího tlaku - regulace tlaku nedosažena .
Jednalo se pouze o vyskočenou podtlakovou hadičku směřující k N75, po nasazení mi opět motor líta ve 103 kW .[/b]


a jak ti ta hadička vypadla, ta je stažena, že ji urveš, nebo urvala, praskla, nebo do toho někdo lezl a špatně přidělal, nebo jsi to tak koupil? je to neobvyklá závada, a po sdělání toho plastového krytu motoru je to hned vidět, určitě máš radost že to nic nestálo, mně teda už na SDi vypadla hadička podtlaku k brzdám, ale vzala si to řidička, která se rozjížděla napětkrát, no děs a po 200 km vypadla a špatně to brzdilo miloš


2.6.07, 15:23
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: chyba 17964 - vyřešeno
eefendy píše:
zdravím poradí mi někdo s problémem ztráty výkonu za jízdy u 1,9 tdi 81 kw. Vag vyhodil chybu 17964 regulace plnícího tlaku - MEZ REGULACE NEDOSAŽENA . Nejde vyrušit ani vypnutím zapalovaní. dík

Zdravím pánové

všem co mi napsali své úvahy o mém problému díky
A rád bych se s Vámi podělil o vyřešení .Jak jsem psal ztratil jsem výkon motoru za jízdy vag vyhodil chybu 17964 - regulace plnícího tlaku - regulace tlaku nedosažena . Jednalo se pouze o vyskočenou podtlakovou hadičku směřující k N75, po nasazení mi opět motor líta ve 103 kW .
Zdravím taky slovácka.milose který mi vlastně neporadil a akorát sýčkoval .


ty si taky sýček a jak jsi tu závadu popsal ztrátu výkonu za jízdy, pokud ten podtlak odpojíš tak ti jde do turba plný průřez vzduchu a při vysokých otáčkách motoru je to jedno , turbo musí jet na plný výkon, při malých otáčkák podtlakovou regulací si řj nastaví nastavitelné lopatky tak, aby ti vzduch vháněly na okraj roztáčených lopatek a tím ženeš turbo v nízkých otáčkách motoru na vyšší otáčky, jestliže turbo nemá potřebný plnící tlak při celém rosahu otáček motoru tak je pravděpodobně v hájí miloš


3.6.07, 14:43
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
tak jsem to měl dnes taky, prodřená hadička na podtlak k turbu, a závadu hlásilo 00575 regulační odchylka sporadická, podltak tam nebyl žádný a výkon turba v nízkých otáčkách nulový, miloš


16.6.07, 11:19
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 48 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz