| Autor |
Zpráva |
|
tintitko68
Registrován: 21.11.11, 19:03 Příspěvky: 7
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
Předstih jsem šteloval v tahu a líp už to nejde, při otočení rozdělovače na jakoukoliv stranu tak už začínali klesat otáčky, takže by to mělo být OK. 4trady: je to seriový objem a už si s tim nevim rady. Na kolik tě přišla ta 1,9 když si to dělal celý doma?
|
| 22.11.11, 12:25 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Marra
Registrován: 24.3.07, 10:11 Příspěvky: 326 Bydliště: Nový Jičín
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
řekl bych, že samotná vačka ti nepřidá, jen posune výkon do jiných otáček - repektive mění průběh výkonu, k tomu je zapotřebí ještě udělat jak bylo psáno další věci. jinak teda nečekej zázraky - měl jsi jít rovnou do 280/280..
|
| 22.11.11, 13:44 |
|
 |
|
Prasík
Registrován: 8.2.11, 15:01 Příspěvky: 153 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
Ahoj, předem sory za OT ale nechce sem i zakládat nový topic,tak bych rád využil tohoto tématu. Našel jsem na dobrou stránku kde nabízí vačky na feliny za dobré ceny. http://engitec.cz/shop/index.php?action ... earchText=Je tam docela slušný výběr. Jaká myslíte že je takové vhodné řešení i na normální ježdění aby to normálně fungovalo a nedělalo problémy s volnověhem a spotřebou,.?  Popřípadě kdyby se tam prdla 265/265° Mělo by to nějaký výsledek?  Vím že je to asi blbá otázka, ale třeba tu s tím máte někdo osobní zkušenosti. Díky 
_________________ Felicie 1,3 BMM Combi
|
| 22.11.11, 18:16 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
Ja aj Semik sme jazdili 278/270, problem s volnobehom som nepozoroval, pokial na to nedupes tak aj normalna spotreba, ked dupes tak to slo jako pila, akurat papkalo viac ako je obvykle.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 22.11.11, 18:24 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
Prasík za podobný prachy máš osvědčenou vačku z motorexcelu
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 22.11.11, 21:31 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
ME na stránke by si mohli aj aktualizovať nejaké veci..
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 22.11.11, 23:43 |
|
 |
|
Prasík
Registrován: 8.2.11, 15:01 Příspěvky: 153 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
No já se moc na stránkách motor-excel nemužu vyznat. Našel jsem tam jen upravu motoru 136BMM za nějakých 10 a 19tisíc... Ale nikde jen samostatnou vačku. 
_________________ Felicie 1,3 BMM Combi
|
| 23.11.11, 08:23 |
|
 |
|
Thomy
Registrován: 24.4.11, 10:42 Příspěvky: 81 Bydliště: Benešov u Prahy
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
Já psal na ME už 3 maily, ani na jeden sem nedostal odpověď, asi to chce zavolat 
_________________ Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE
|
| 23.11.11, 18:29 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
jj ME jedině volat
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 24.11.11, 00:10 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
Proto se jich bojim 
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 24.11.11, 01:38 |
|
 |
|
trady
Registrován: 2.10.08, 09:49 Příspěvky: 3491 Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
jinac pokud to je 1500 tak vacka okolo 275/270 by asi byla lepsi, ja na 1.9 daval 310/290 a toci to pri zatezi cca 6tisic a na čerpadle je převodovka
|
| 24.11.11, 18:53 |
|
 |
|
Prasík
Registrován: 8.2.11, 15:01 Příspěvky: 153 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: Problém s ostrou vačkou
No tak uvidíme  Zavolat se dá přinejhorším vždy.
_________________ Felicie 1,3 BMM Combi
|
| 24.11.11, 20:03 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|