| Autor |
Zpráva |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
 Re: škoda favorit upravy
Vážení přátelé, vzhledem k nulové informační hodnotě tohoto tématu, ba naopak uvedením mnoha polopravd a nesmyslů, uvažujeme o jeho smazání 
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 8.1.12, 21:07 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
biker901
Registrován: 26.7.11, 09:47 Příspěvky: 24 Bydliště: praha-východ, říčany
|
 Re: škoda favorit upravy
tak to klidně smažte  akorát se to tu bude pléct kuli spoustě nepotřebnejch komentů. HHekr děkuji ti a hlavně děkuji za odkaz na to vyvážení 
|
| 8.1.12, 22:41 |
|
 |
|
HHekr
Registrován: 1.11.11, 12:08 Příspěvky: 12
|
 Re: škoda favorit upravy
biker901 : neni zač.ty máš nakou motorku? 
_________________ Fako to nemá každý pako
|
| 8.1.12, 23:14 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: škoda favorit upravy
souhlasim se smazanim, chtel jsem to navrhnout na druhy nebo treti strane, ale jeste jsem se chtel neco dozvedet 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 9.1.12, 00:45 |
|
 |
|
Thomy
Registrován: 24.4.11, 10:42 Příspěvky: 81 Bydliště: Benešov u Prahy
|
 Re: škoda favorit upravy
Jaké auto byste teda doporučovali přestavět? 
_________________ Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE
|
| 9.1.12, 09:27 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: škoda favorit upravy
Nissan GT-R, Subaru Impreza WRX, BMW M5,... Len si vybrat
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 9.1.12, 09:28 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
 Re: škoda favorit upravy
Nebo zigula!  At jsi klasik.
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 9.1.12, 09:42 |
|
 |
|
Thomy
Registrován: 24.4.11, 10:42 Příspěvky: 81 Bydliště: Benešov u Prahy
|
 Re: škoda favorit upravy
Darklorde, tebe sem si uz docela zvyk, ze si na zacatecniky arogantni.. Co rikate treba na Uno Turbo? je to dobrej zaklad?
_________________ Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE
Naposledy upravil Thomy dne 9.1.12, 13:09, celkově upraveno 1
|
| 9.1.12, 13:08 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: škoda favorit upravy
A co radsej R5GTT? Ked uz to musi byt male auto... Ale zase od toho necakaj ziadne super vykony.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 9.1.12, 13:09 |
|
 |
|
Thomy
Registrován: 24.4.11, 10:42 Příspěvky: 81 Bydliště: Benešov u Prahy
|
 Re: škoda favorit upravy
Tam je pokud se nemylim karburator.. Ja bych radeji elektroniku, podle me je jednodussi naladit to. Teda kdyz se to umi 
_________________ Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE
|
| 9.1.12, 13:10 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: škoda favorit upravy
A nemas trochu strach z toho LH jetronicu v talianskom podani?
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 9.1.12, 13:16 |
|
 |
|
Pavucina
Registrován: 4.1.11, 22:11 Příspěvky: 121
|
 Re: škoda favorit upravy
V uno turbo kdyby jsi chtel zvysovat vykon, tak musis davat vetsi turbo, to co tam je tlaci maximalne 0,65bar a podle vykonu pocitam, ze na tom tlaku to jezdi seriove...
|
| 9.1.12, 13:29 |
|
 |
|
Thomy
Registrován: 24.4.11, 10:42 Příspěvky: 81 Bydliště: Benešov u Prahy
|
 Re: škoda favorit upravy
darklord píše: A nemas trochu strach z toho LH jetronicu v talianskom podani? Abych pravdu rekl, v tomhle systemu vstrikovani se nevyznam, znam jen VW group. .... K tomu turbu - s tim bych samozrejme pocital  + vstriky, IC a tak dale
_________________ Octavia Combi ASV, Felicia Combi AEE
|
| 9.1.12, 13:39 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
 Re: škoda favorit upravy
no uz treba jen feldu 1,6...par uprav a je tam realnejch 100 koni (viz Kristensen) je jich hodne za par supu
no podle me je adekvatni tunit auto s turbem, protoze tam ten vykon roste i za vicemene malo penez...treba TDI
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 9.1.12, 20:15 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: škoda favorit upravy
feldu nema moc cenu tunit protoze na to nema ani podvozek ani brzdy.
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 9.1.12, 20:19 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|