|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
mazání škoda 120 "záludný problém"
| Autor |
Zpráva |
|
Deda_Lebeda
Registrován: 11.4.12, 14:30 Příspěvky: 3
|
 mazání škoda 120 "záludný problém"
Při prvním studeném startu jak motor naskočí tak mi ještě cca. 4 vteřiny svítí mazání pak zhasne. Jinak za jízdy mi také problikává a i trvale svítí kontrolka mazání,ale po ujetí cca. 2-3 km tak pak zhasne a je to OK. Problém nastane opět zase při studeném startu (první ranní start). Stává se to tak jednou ze 3 stud. startů. Olejové čidlo jsem měnil a že by někde kabel od čidla chytal kostru jsem testoval také je OK. Napadlo mě ještě zanešený sací koš,ale nevím.Setkal jste se někdo s tímto problémem a co pomohlo k řešení???
|
| 11.4.12, 14:35 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
ferrari
Registrován: 7.5.06, 20:16 Příspěvky: 9236 Bydliště: Partizánske
|
 Re: mazání škoda 120 "záludný problém"
Ak máš čidlo nové a OK, tak prever ten sací koš, ako píšeš...stáva sa, že je zanesený.
_________________ Kilecko Zmenilo majiteľa... Embucha = moja 125ka znova žije Hybridka = R.I.P. Megane 1,9D AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97
|
| 11.4.12, 16:02 |
|
 |
|
Deda_Lebeda
Registrován: 11.4.12, 14:30 Příspěvky: 3
|
 Re: mazání škoda 120 "záludný problém"
no mám na něj podezření,ale na druhou stranu pokud by byl zanešenej tak by to problikávalo-svítilo pořád aji při zahřátým motoru.Nebo jestli to fakt nemůže to čerpadlo přes to zanešený síto natáhnout ten hustej olej a pak ten ohřátej (řidší) jde lépe :/ 
|
| 11.4.12, 16:38 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: mazání škoda 120 "záludný problém"
kouk bych na ten sací koš pak bych to odšrouboval u čerpadla s pod víka vyhodil těsnění odmastil a jen lehce mázl silikonem 
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 11.4.12, 16:59 |
|
 |
|
Deda_Lebeda
Registrován: 11.4.12, 14:30 Příspěvky: 3
|
 Re: mazání škoda 120 "záludný problém"
zkusím mrknout na ten sací koš  dík za rady.
|
| 11.4.12, 17:15 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|