Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 12:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Sytič 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 459
Bydliště: Valašské Meziříčí
Příspěvek Sytič
Mam trochu problem s automatickym syticem..Je dost tezke ho zapnout,nekdy to jde lip,nekdy hur,vetinou cim nizsi teplota tim horsi...Vetsinou nestaci pred startem 6x slapnout na plyn,kdyz slapnu vickrat tak to zase nechyta...Co bych s tim moh udelat?V zime by to mohl byt problem :roll: diky za rady :)


17.6.07, 08:36
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Zřejmě se bude jednat o favo, že?

Já osobně nemám automatický sytič zrovna v oblibě, předělal bych ho na ruční :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


17.6.07, 08:39
Profil
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
Šemik píše:
Zřejmě se bude jednat o favo, že?

Já osobně nemám automatický sytič zrovna v oblibě, předělal bych ho na ruční :wink:


to mu vůbec nepomůže, tím ručním sytičem ho můžeš akorát tak dřív vypnout, nic víc. Stejnýho efektu ale dosáhne lehkým přidáním plynu, sytič se taky vypne. Celé tohle předělávání na manuál je úplně zbytečná práce.


17.6.07, 09:12
Profil ICQ
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek Re: Sytič
venca.m píše:
Mam trochu problem s automatickym syticem..Je dost tezke ho zapnout,nekdy to jde lip,nekdy hur,vetinou cim nizsi teplota tim horsi...Vetsinou nestaci pred startem 6x slapnout na plyn,kdyz slapnu vickrat tak to zase nechyta...Co bych s tim moh udelat?V zime by to mohl byt problem :roll: diky za rady :)


tam by mělo stačit na ten plyn šlápnout jednou, tím se aktivuje. Aktivuje se jen při teplotách vody nižších než 20°C, teď tedy obvykle ne.
Tuhle mě ta potvora taky nechodila, vyskočila mě tam jedna pružina. Projevy byly tokvé, že se sytič nepustil, když jsem pak natočil teplý auto, běželo na sytič a nešlo vypnout :) . Sundal jsem tu automatiku, zkoušel hýbat pomocí soustavy těch pák a vaček a šlo to blbě, těžko. Musí to jít hezky, lehko, žádné dření. Bylo potřeba sundat ještě ty páky a vrátit tam pružinu kam patří. Pak už to maká normálně.


17.6.07, 09:20
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Sytič
pokiaľ sa s tým nikto nehral väčšinou stačí celý ten mechanizmus premazať a nastaviť vypnutie pri dosiahnutí pracovnej teploty.

nastavuje sa to povolením troch skrutiek sytičovej komory (kam idú hadice na vodu) a pootočením tak aby doraz klapky 1komory bol tesne za nastavovacou skrutkou zvýšených otáčok, ktorá je súčasťou otočného mechanizmu ktorý ovláda bimetal v tej komore...

v skratke to pootočiť pri dosiahnutí pracovnej teploty tak aby motor išiel na voľnobeh a vzduchová prívera bola na plno otvorená.

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


17.6.07, 10:11
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 459
Bydliště: Valašské Meziříčí
Příspěvek 
No me se zapina i ted (kdyz je vecer)...ale stejne se tak po 15 metrech vypne...Kazdopadne to funguje hur kdyz je zima...a jednou seslapnout plyn rozhodne nestaci :cry: Tak ja to zkusm rozebrat a vycistit a promazat ty hejblatka,snad to nepokazim :lol:


17.6.07, 12:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 67 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz