Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25.9.24, 20:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 predstih 
Autor Zpráva

Příspěvky: 433
Bydliště: Novosedlice(Okr. Teplice)
Příspěvek predstih
mel bych dotaz jakej bych mel nastavit predstih kdyz mam na stopetce snizenou hlavu o 1,5mm predem dik za odpovedi


1.7.07, 00:09
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 15098
Bydliště: Praha
Příspěvek 
To musíš experimentovat. Nastav dle knihy základní (5°) a pak zkoušej o trochu točit rozdělovačem a pozoruj jak se to bude chovat :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


1.7.07, 07:46
Profil

Příspěvky: 433
Bydliště: Novosedlice(Okr. Teplice)
Příspěvek 
tak dik jdu experimentovat :D


1.7.07, 08:21
Profil
rejpal

Příspěvky: 18225
Příspěvek 
Na Š120L s hlavou sníženou o 2mm jsem nastavil základ 4°, podtlakovou regulaci jsem odpojil a zablokoval, pružinky v rozdělovači jsem více napnul (ohnul jsem packy, mezi kterými jsou pružinky napnuté). Na STK mi řekli, že předstih je přesně jak má být.


1.7.07, 12:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
fatal píše:
Na Š120L s hlavou sníženou o 2mm jsem nastavil základ 4°, podtlakovou regulaci jsem odpojil a zablokoval, pružinky v rozdělovači jsem více napnul (ohnul jsem packy, mezi kterými jsou pružinky napnuté). Na STK mi řekli, že předstih je přesně jak má být.


Tak ses trefil....Asi máš rozdělovač před koncem životnosti,když na něm musíš dělat takový zásahy :D :wink:


2.7.07, 08:26
Profil

Příspěvky: 433
Bydliště: Novosedlice(Okr. Teplice)
Příspěvek 
tak tam mam nastaveno -5° a pri tom to jede nejlip nejdriv to jelo jak obic stopetka tak jsem se divil a zjistil jsem ze byla protrhla podtlakova membrana druheho stupne protoze nemam nahradni a ted se do kramu nedostanu tak jsem vyrobil na karburatoru nucene otevirani druheho stupne druhy stpen se zcina otevirat ve treti ctvrtine seslapnuti plynu sice se ted musi na plyn slapat opatrne ale kdyz se na to pak slapne tak to na stopetku jede jak splaseny jediny co me udivuje ze je ten predstih nejlepsi pri -5° :shock:


4.7.07, 09:07
Profil
rejpal

Příspěvky: 18225
Příspěvek 
patrik-hp píše:
Tak ses trefil....Asi máš rozdělovač před koncem životnosti,když na něm musíš dělat takový zásahy :D :wink:


Nevím jakou má rozdělovač životnost. Tu úpravu jsem provedl v rámci repase (úplné rozebrání, vyčištění, výměna špatných dílů, promazání, seřízení).


4.7.07, 09:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
rejpal

Příspěvky: 18225
Příspěvek 
Jerry píše:
... jediny co me udivuje ze je ten predstih nejlepsi pri -5° :shock:


Tipl bych, že máš uvolněné pružiny v rozdělovači. Mi před výše zmíněnou úpravou lítal předstih až k 40° (měl jsem větší základ), a to je prostě hodně.
Zkontroluj si průběh předstihu v závislosti na otáčkách pomocí stroboskopu a budeš mít jasno.


4.7.07, 09:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 433
Bydliště: Novosedlice(Okr. Teplice)
Příspěvek 
rozdelovac je OK ten je zrepasnutej a ten co jsem mel predtim tak mel skoro stejne nastavenej predstih az se dostanu ke struboskopu tak si to premerim a uvidim


4.7.07, 09:34
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz